1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninja blade- niesprawiedliwie oceniany?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kacprzak_Lca, Kwiecień 11, 2009.

1. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak w temacie, nie uważacie ze recenzanci za nisko oceniają tą grę? Mimo ze jestem narazie w 4 misji to uwazam ze ta gra kozaczy i może smiało konkurowac z DMC4. Grafika naprawde ładna, combosy wyglądają super i radocha z koszenia hord potworów jest wielka:D a średnia ocen jak patrzyłem na recenzje w internecie to jest na poziomie 60%... Co wy o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. muciek1988

muciek1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    sosnowiec
    po zagraniu w demo moge sie po cześci z tobą zgodzić tylko za dużo tu nawiązan do NG2

4. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grafika rzeczywiscie jest ladna, amianacja i wogole niezle sie gra. Ale gra ogranicza sie do 2 rzeczy w kazdej misji kasujesz 2 boss-ów i koniec. Bardzo malo jest zwykłych przeciwnikow, praktycznie nie ma nic do myslenia jak nie wiesz gdzie isc wlanczasz wzrok ninja i po sprawie. Druga rzecz to save-y mozliwe tylko po przejsciu planszy (okolo 40-60 min grania). Mysle ze te rzeczy napewno oslabiaja ocene gry.

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak jak użytkownik u góry save,mało rozbudowany tryb misji,mała logistyka to strasznie obniża poziom gry.

6. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co do saveow w dmc4 tez było po ukonczeniu misji a gra było bardzo wysoko oceniana a co do logistyki... czy w grach tego typu jest ona tak bardzo potrzebna?

7. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Moim zdaniem najlepszą recenzję wystawił PSX Extreme z oceną 8+ !

Zalety: "spektakularne egzekucje", filmowe akcje, wciągający gameplay

Wady: momentami przesyt QTE, nadmiar zapożyczeń, mało zróżnicowane lokacje

W 100% zgadzam śię z takim opisem!

8. eska

eska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów
    Jak pierwszy raz zagralem w ta gierke to odrazu mi sie spodobala ;D ale te sav'y to naprawde koszmar. Nie dosc ze trzeba grac ponad 40min to jeszcze nie da sie zapisac w polowie planszy. Najlepsze w Ninja Blade dla mnie to combosy i wykonczenia rodem z filmow akcji. TAKIE MOJE ZDANIE .

9. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    moim zdaniem oceny powyżej 5/10 to przesada, a koło takich hiciorów jak ng2 czy dmc4 nawet nie powinno sie o niej wspominać, quik time ninja mówimy nie :)

10. Defmastero

Defmastero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie rozumiem ludzi, ktorzy ciagle na sile i bez umiaru porownuja ta gre do NG2. Owszem sa elementy podobne, ale generalnie w grach tego typu wystepuja te same bronie, kombosy itd.
    Gra ma CALKOWICIE inna dynamike jak NG2 i nie powinno sie tych gier oceniac patrzac jedna przez druga. Tak jak NG2 jest niesamowitym "szybkim, bardziej zrecznosciowym" slasherem, tak drugi tytul jest dla gracza czy nawet widza, ktory lubi ogladac niesamowity ruch kamery, naprawde dobrze wyrezyserowane sceny i troche typowego slashera. Dynamika i sposob walki bardziej przypomina God Of War II niz NG2, ale tez nie powinno sie dawac Ninja Blade do tej samej szuflady co ww gry.
    Mam wrazenie, ze wsrod ludzi ciagle piszacych o tym jakim NB jest shitem przy NG2, 90% z nich to osoby, ktore tak na dobra sprawe nie graly w NB.
    Ja tez do tej gry podchodzilem sceptycznie, ale mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla. Ninja Vision jest bardzo podobny do sposobu znajdowania drog z Mirrors Edge (nawet zaznaczane specjalnym kolorem).

11. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    ja oceniam tą grę z pozycji fana tytułów hack & slash, zmasakrowałem wiele tego typu gier na różnych platformach, w tym również 360 i szczerze mówię za siebie, że mi ta gra nie podeszła z tej prostej przyczyny, że za mało w niej gry czystej postaci, a za dużo wciskania qte i filmików wszelkiego rodzaju, tyle z mojej strony

12. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    jak dla mnie ta gierka wymiata i sam zdziwiłem się widząc oceny w czasopismach... Przeszłem całą dwa razy i moge szczerze powiedzieć że nie znalazłem miejsc w których bym się nudził... W gierce non stop coś się dzieje, a i szeroki wachlarz kombosów nie pozwala na przyśnięcie... Jak dla mnie ta gierka to bomba, oraz idealna odskocznia od NG2. Taka pół gra pół film i to jest super :)
    PS: starsza się mnie pyta (bo widziała filmki podczas gry) co to za "nieślubny syn dżeki czana" :D

13. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zagrałem w NB i od pierwszej misji gra mnie totalnie wciągnęła , przeszedłem ją raz i zamierzam drugi :p . Ja bym też tej gry nie porównywał do NG2 ponieważ , jest inna dynamika i też NB jest trochę mniej brutalną grą od NG2 w którym przecinamy przeciwników na kawałki, a w NB po prostu znikają , a szkoda. NB jest w ogóle bardziej zrobiona pod taki film :p np. Akcja z samolotem jest bardzo efektowna :D i przyjemnie się na nią patrzy. W grze jest ogromna ilość QTE co dodaje jej ten efekt filmu . Gierka bardzo mi się spodobała ponieważ fabuła jest dosyć ciekawa , grafika i dźwięk stoją na dobrym poziomie i nie zgadzam się z tak niskimi ocenami . IMO gra powinna mieć ocene 8,5/9 na 10 .

14. nocny portier

nocny portier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    gdańsk
    o proszę! nb jest niezłe mówicie?

powiem tak: w ninja gaiden denerwowała mnie praca kamery, i to że waląc w przyciski i robiąc combosy, hayabusa wywijał ciosy w takim tempie że na dobrą sprawę ciężko było zorientować się o co tam wogóle chodzi, co się na ekranie dzieje.

z tego co piszecie to nb jest wolniejsze i bardziej efekciarskie, dobrze kminię? może jednak ta gra mi bardziej podejdzie :]

ps. Andrewww1991, twój gif wymiata .

15. Grzesi00

Grzesi00 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Olsztyn
    Co prawda zagrałem tylko w demo, ale dla mnie ta gra to gała. Ten ninja rusza sie jak ślimak, gra bardzo powolna ( w porównaniu do NG II), grafika przypomina mi troche jak jakby gra była na podstawie Matriksa ( wszystko zielone), żadnych ciekawych efektów, wszystko się tylko błyszczy jak psu jajca. Boss na końcu dema był tak nudny, że nawet nie chciało mi sie przejść go do końca. Kiepskie kombosy, za dużo QTE.Brak konsekwencji, skacze z helikoptera szybując w powietrzu, biega po ścianach, a skacze jakby ktoś mu kamieni do kieszeni napakował.

16. NeC

NeC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wypowiem się i ja. Trochę pograłem i jestem bodajże w 3 czy 4 misji. Nie jest najgorsza, ale też nie powala na kolana. Wiem, ze porównywanie do Ninja Gaiden jest nie na miejscu, ale przechodząc wcześniej tę grę nie potrafię nie porównywać. Pomijając fakt innej dynamiki i fizyki gry NG2 był dla mnie o wiele lepszym tytułem. Tutaj sama fabuła jakichś "zarażonych" trochę nie przypada mi do gustu (wiem, że ktoś inny może mieć odmienne gusta i odczucia, więc tu raczej ocena pod kątem osobistych preferencji). Muzyka i efekty dźwiękowe akurat nie odbiegają normą, też nie są jakieś wyszukane także tutaj ani na - ani na +. Sam system walki troszkę podobny pod niektórymi względami do NG2 z akcentem na troszkę. Denerwujący system save kolejny minus. W ogóle grając w tę grę jakoś powiem szczerze mnie nie wciąga i nie sprawia, że mam ochotę rzucić coś innego w kąt i przejść za wszelką cenę. Ja w skali 1 do 10 wystawiłbym 6 bo naprawdę sporo rzeczy do poprawienia (w poście dałem tylko najważniejsze ogólniki, bo i tak post esej nikt nie przeczyta :p)

17. Spychu

Spychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radomsko
    Owszem wykonanie gry jest na wysokim poziomie, widać staranne prace przy qte, jednak powtarzające się bosy i częste bugi, które zawieszają mi całkowicie grę czynią ten tytuł pozycją z średnich sfer. NG2 jest o wiele szybszy i dynamiczny (jednak o wiele trudniejszy od NB).

18. Xboxerr

Xboxerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mazowsze
    Mi sie gra nie podoba za duzo qte bossow powtarzalnosc monotonnosc nic ciekawego ... Jak dla mnie

19. Lukas24MwO

Lukas24MwO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mrągowo
    Osobiście jak włączyłem Ninja Blade pierwszy raz to siedziałem do 3.00 nad ranem. Po Cut-Scenkach długo nie mogłem pozbierać swojej szczęki z podłogi. Sposób w jaki bohater wykańczał bossów był zrobiony jak w japońskich komiksach z wyższej półki... i like it. Jednakże... po kilku misjach zacząłem odczuwać "monotonnie". Bohater zaczynał coraz mniej efektownie wykańczać bossów i w coraz krótszych scenkach. Doszło jeszcze do tego, że kolejni bossowie zaczęli się wyglądać tak samo/podobnie jak poprzedni. Trochę to wszystko się odczuło na przyjemności z grania, ale tak czy siak nie przeszkodziło mi to w tym, żeby z przyjemnością przejść całą grę. Cutscenki, Efektowne kombosy, duże możliwości modyfikowania swojego Ninjy, Ciekawa fabuła, B.dobra grafika, i wiele innych to cechy które sprawiają by dać szansę temu tytułowi. Moja ocena: 8/10.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum