1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninja Gaiden 2-ACE - po kilku godzinach gra sie zawiesiła

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tijs18, Styczeń 9, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam jest to druga gra, która doznała zawieszki na mojej konsoli 1sza była WWE Smackdown vs Raw 2008 (przed przeróbką) Teraz dosłownie parę minut temu NG2 zawiesiło się w ten sam sposób. (po przeróbce) Dodam, że grałem jeszcze bardzo długo w DBZ BL i Too Human i tego typu problemy nie występowały. Chciałbym się dowiedzieć czy powinienem się zacząć obawiać

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie ma co panikować na zapas, jak zdarzy ci się to jeszcze parę razy w krótkim odstępie czasu to wtedy możesz się obawiać o swoją konsolkę ;)

4. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    rozumiem a mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego to zdarzyło się tylko i wyłącznie na tych grach? Dodam, że posiadam X360 Premium zakupiony miesiąc temu z MediaMarkt. To chyba byłoby dziwne gdyby po tak krótkim czasie występowały problemy. Smackdwon vs Raw 2008 kupiłem tydzień po zakupie i zawieszał się baaardzo często. Już nie wiem co mam o tym myśleć

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wyczyść cache konsoli jak problem będzie występował to RRoD się zbliża.

6. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przepraszam bardzo jak można wyczyścić cache konsoli po drugie ROD jest raczej nierealny bo to X z nowej serii poza tym póki co to tylko jedna gra więc myślę, że na takie teorie jest za wcześnie mało tego spód konsoli zawsze jest lekko ciepły

Wczytywanie...

Poleć forum