1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NINJA GAIDEN 2 .przeszedlem gre i co dalej?? mam pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez monkey222, Wrzesień 26, 2008.

1. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam wszystkich...przeszedlem NG2 na uczniu i jestem pod koniec na mistrzu...wracajac do ucznia..zdobylem 23 czaszki..po przejsciu odkryl sie tylko kostium czerwony oraz to ze wszystkie bronie i nipo i energia z konca gry jest na poczatku jesli gram od tzw save zerowy ( save z konca gry) ,,,czy jak jeszcze raz przejde gre to cos sie odkryje czy juz nic wiecej sie nie da?? a tak na marginesie to NG 1 NG black oraz NG 2 to najlepsze najpiekniejsze gry jakie swiat widzial z tego gatunku..takie moje zdanie..oprawa muzyczna ..graficzna..fabula ..styl walkii i wszystko co w tej grze to arcydzielo..dziekuje..prosze was o odpowiedz na moje pytanie z odkrywaniem..dzieki.i pzdr..acha..nie zrazajcie sie poziomem trudnosci NG 2 bo gra jest warta tych nerwowych chwil i ciskaniem pada heehe...a ng 2 i tak jest prostsza niz ng 1..a ostatni bosowie nie sa tacy zli...troszke za duzo naraz tych bosow no ale co zrobic..no i psy sa okropne..porazka..psuja klimat oraz typy z bazookami :) teraz odpalam decil my cry 4 bo przestalem grac na 5 planszy

Wczytywanie...

Poleć forum