1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninja Gaiden 3, Opinie, wszystko na temat gry.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez bolczyk, Marzec 21, 2012.

1. bolczyk

bolczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak jak w tytule.
    Może zacznę jako fan serii.
    No cóż niestety zawód:blue:
    Swoją przygodę Ryu Hayabusą zacząłem od Ninja Gaiden 2. Mimo że początkowo poziom trudności tej gry z początku mnie przeraził zakochałem się w niej. Niestety w trójce twórcy zboczyli z klimatu japońskiego tworząc z Ryu bohatera bardziej amerykanskiego. Największą porażką tej produkcji jest monotonia. Bronią są tylko katany, brak upgreadu postaci i broni, prawie te same ataki i jedno wielkie klepanie w przyciski oraz te same finisze. Wymasterowanie dwójki zajęło mi trzykrotne przejście gry ale za to sprawiło ogromną radość. Technik zadawania krzywdy przeciwnikom było tam naprawde masa, jak w żadnym innym slasherze. A tu niestety lipa. Jeśli była by to pierwsza część serii to ok, ale niestety w porównaniu do jedynki o dwójki wypada biednie. Przyznam jedynie że frajdy trochę sprawia, ale to za mało na wielkiego Ryu Hayabusę.
    Ogólnie to daje 7/10
    Dwóje oceniam na 9,5/1o

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    według mnie gra poprawiona jeśli chodzi o widoskowość,stopień trudności .minusy monotonia zabijasz setki przeciwników i tak przez 12h,ms z nieznanych powódów nie wydał pl,krótka dosyć,mało sprzętu broni nie chciało im się?

4. bolczyk

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To wszystko wina tego nowego gościa zaproszonego do projektu przez Ninja Theory. Rozumiem zmniejszenie poziomu trudności ażeby gra była bardziej przystępna dla graczy ale nie usunięcie tych wszystkich broni z dwójki i klimatu. Gdzie jest mistrz Muramasa ze swoim marketem??:wink:
    Najbardziej w tej trójce wkurza mnie strzelanie do helikopterów i wspinanie po ścianach przy pomocy kunai. Za dużo monotoni!!!

Ale strzeliłem babola, chodziło mi o Team Ninja hehe:dejection:

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Już w innym temacie napisałem Ci, że Microsoft nie jest wydawcą trzeciej części NG. Powiedz mi, ślepy jesteś czy głupiego udajesz? Czas, który spędzasz przed telewizorem poświęć na książki. Jeśli nadal będziesz miał problemy z czytaniem, poproś panią od polskiego o jakieś korepetycje.

// Wyluzuj

6. bolczyk

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgadza się to nie Microsoft wydał tę grę tylko Tecmo Koei.

7. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ciebie chłopie to ktoś powinien nauczyć że za takie chamstwo to możesz na ulicy kiedyś dostać w pysk. Ach, zapomniałem - taki cwany to ty tylko w internecie jesteś. Jakoś mnie nie dziwi że jesteś z mojego miasta. Zawsze jesteś taki spięty, podenerwowany i agresywny?
    Najpierw zwracasz się do chłopa pisząc "Ci" z dużej litery by po chwili mu ubliżać. Schizofrenia czy ty po prostu głupi jesteś?

8. Assassin7

Assassin7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie.Jak ktoś nie ma racji to można wytłumaczyć mu to z kulturą a nie chamstwem.

9. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przyganial KOCIOL garnkowi

10. barnej7

barnej7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    IGN dalo tylko 3,5/10 o_O

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ja jako fan serii daje 2/10 :p

Wysłane z mojego LGP920 za pomocą Tapatalk

12. tygrytron40

tygrytron40 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Stopień trudności mi nie przeszkadzał na hard było trudno.
    -fabuła
    -bosowie
    -brak sklepu
    -tylko 1 broń
    -brak odcinania kończyn
    -wspinanie po ścianach przy pomocy kunai nie jest fajne a wykonujemy to kilkanascie razy

Dla mnie to nie jest ninja gaiden tylko raczej ninja blade 2

13. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie zartuj! Ninja blade było bez porównania lepsze.

Wysłane z mojego LGP920 za pomocą Tapatalk

14. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale za kończenie i boss końcowy skrócona walka jak w ninja blade:)ten sam motyw

15. dionizos

dionizos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ninja Blade to była dość obszerna "cut scenka" z elementami gry. Nie da się ukryć ,iż jest to najgorsza część serii. Jeśli ktoś uważa III odsłonę trudną na poziomie hard odsyłam do I części. I raz przechodziłem na normal, II razem dopiero na hardzie, obecnie jestem w połowie Master Ninja ale to nie jest dla zdrowych psychicznie ludzi...
    Ostatnimi czasy panuje moda na przeciąganie serii i wydawania byle czego, oby tylko jak najszybciej (RE: Operation Racoon City). Mam nadzieje, że te 2 tytuły się nie sprzedają i tym samym dadzą do myślenia producentą. 4/10. Z mojej strony to wszystko.

16. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zapomniałeś dodać ,że ninja gaiden 3 na poziomie hero nie da się nie przejść bo daje nieśmiertelność postaci:)

17. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak dlugo czekal na ta gre ... ale ZAWOD..jak mozna spieprzyc tak gre.. Ninja gaiden 1 to poezja i miod dla oczy, Ninja gaiden 2 to cos pieknego ,a 3 to porazka ..
    Dodam ze jedyne skonczylem 8 razy a 2 i blade 14 razy ( wszystko na 100%) .. Ninja 3 to nawet raz mi sie nie chce konczyc

Gdzie latajace konczyny, super styl walki, gdzie super bronie, gdzie przedmioty ulepszenia nipo magie , gdzie klimat NINJA GAIDEN>....zawiodlem sie strasznie

Dodam ze tak samo sie zawiodlem na RE racoon ..
    Jedynie SILENT HILL downpour jest lepszy od poprzedniczek :D:D:D: SZACUNEK

Wczytywanie...

Poleć forum