1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninja Gaiden 3 Problem z uruchomieniem gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vuko01, Wrzesień 28, 2012.

1. vuko01

vuko01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Od dwóch dni walcze z gra Ninja Gaiden 3. Moj problem polega na tym, że w momencie kiedy płyta ląduje w konsoli nic się nie dzieje. Konsola pokazuje logo gry a gdy ją uruchamiam poprostu robi się czarny ekran. Jestem już do tego stopnia zdesperowany (samodzielną walką straciłem około 8 płyt),że dziś wstawiłem nową przeróbke Lt+3.0 jeżeli się nie myle wraz z ostatnią aktualizacją, bardzo chciał bym powiedzieć co mam za naped ale cieżko mi to stwierdzic. Konsola została kupiona w grudniu 2010 r z kinectem wersja slim i z tego co wiem byla wtedy najnowsza wersja xbox 360. Jezeli sie nie myle naped to benq. Dalej nic. Dorzucam zrzut ekranu z abgx. Oczywiście ustawienie zarówno na abgx jak i na img burn pochodzą z tego forum http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/ . Szukałem i to długo jakiegoś rozwiązania no ale jak widać nic to nie dało. Jak narazie gra kosztowała mnie około 35 zł za płyty i 100 zł za dzisiejszą przeróbke:/ co raz mniej mi sie chce w nią grać ale chce by ten wysiłek i kasa nie poszły na marne dlatego proszę o pomoc. Moja nagrywarka to Slimtype DVD A DS8A4S. Mam za sobą jakies 30 gier już na niej wypalone i wiem że jest sprawna bo dla próby wypaliłem inną grę która chodzi bez problemu Star Wars Kinect.[​IMG]

.... no to się zdjęciem popisałem wybaczcie:D ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Info Wybaczę jak będziesz przestrzegał regulaminu. Nie piszemy post pod postem. Używamy opcji edycji//Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum