1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ninja gaiden II .. Arcydemon ..

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rymcio1987, Czerwiec 29, 2008.

1. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Kucze.. podajcie jakiś dobry sposób na rozwalenie tego arcydemona .. (koniec gry ) ..wczoraj podchodziłem do niego chyba z 20 razy.. i nic.. nie chce rozwalić pada o ściane !!! a swoją drogą ta walka przypomina mi bardzo walkę z Saviorem z DMC4 .. bos w środku.. my biegamy w około.. ma też punkty na ciele ;P ale nie wiem czy są one ważne . czy poprostu trzeba mu pakować strzałami w łeb..

2. Lotnik421 Xbox One

3. rybosz

rybosz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: ninja gaiden II .. Arcydemon ..

najpier w głowe ładujesz strzał nie musisz celować ryu sam automatycznie celuje
    potem zaświeci mu się kula na ciele i tam celujesz i to odbiera mu życie i ten manewr powtarasz kilka razy
    w walce przyda ci się nippo ochrony feniksów , używasz je jako ochronę gdy boss wypluwa te rybki

potem jest ostatni boss
    gdy on wyladuje na skale podbiegasz do nie go i siekasz kombo aż do zgonu
    boss nie jest trudny (przeszedłem go za 2 razem)

moje porady tyczą się ścieżki ucznia

Wczytywanie...

Poleć forum