1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninja Gaiden II PROBLEM

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez muniek110, Sierpień 31, 2009.

1. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Witam
    Mam problem z jednym bosem w owej grze. Otóż zszedłem do podziemi i tam latają te nietoperzyki i harpie. Doszedłem do bosa do ogromnej gąsienicy z czułkami elektrycznymi na boku. nie wiem jak ją rozwalić gdyż non stop wlatują na mnie te wybuchowe nietoperze. mam katanę, dzidę :p, pazury, wybuchające rzutki, łuk, shurikeny, i moce ognia i powietrza(chyba to jest powietrza w każdym razie niebieska :p)

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    strzelasz z łuku w głowę dżdżownicy :D i uciekasz przed tymi jego 'strzałami' ;)

4. vaski

vaski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rawicz
    Odkopuję temat by nie zakładać nowego wątku
    Jak wykonuje się kombinacje ciosów w tej grze? Po wybraniu szczegółów broni mam różne sekwencje np: XXXX (wiadomo), np XXXYYY (wiadomo), ale w niektórych pojawiaja się strzałka np XX => XX (nie wiadomo) jak mam go wykonać?? dwa razy walnąć w X'a potem kierunek w prawo, potem puścić kierunek i znów dwa razy w X'a czy inaczej?? (nie trzeba ==> trzymać jakoś dłużej?). Pytam ponieważ czy wkomponuję strzałkę w bok czy nie zawsze i tak wychodzi to samo kombo :(

Wczytywanie...

Poleć forum