1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NINJA GAIDEN II - Rapidshare error

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czeczur3, Listopad 7, 2009.

1. czeczur3

czeczur3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Drezdenko/Lubuskie
    Witam, mam mały problem odnośnie samego pobrania Ninja Gaiden 2:(
    Gdy chcę pobrać jakiś part (od jakiegokolwiek uploadera z forum) dostaję takie info

"This file can only be downloaded by becoming a Premium member

There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later."

lub takie

"Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member

Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options. Your last attempt was 77 seconds ago."

Nie do końca rozumiem tego tekstu, jedyne co wiem to to, że muszę posiadać konto Premium:confused:
    Jeśli ktoś wie co mam zrobić w tym przypadku to proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie ma dostępnych slotów pobierania dla darmowych userów, zostań premium.

4. czeczur3

czeczur3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Drezdenko/Lubuskie
    Czyli muszę polować na wolne sloty? Cholibka to mi sie nie opyla:( Dzięki za info.

Do Moderatorów proszę o zamknięcie tematu

Wczytywanie...

Poleć forum