1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninja gaiden2 mision mode

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Neo075, Marzec 21, 2009.

1. Neo075

Neo075 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Własnie ukonczyłem Ninja Gaiden 2 na wszstkich 4 poziomach a czuje ze jeszcze bym pograł. Słyszałem o dodatku Mision Mode czy jakos tak, skad mozna go pobrac i jak w grac na XBOXa. Ps niemam podłaczonego X do neta musze jakosc sciaganac na kompie i potem wgrac. Mozna w grze oblokowac cos jeszcze oprucz strojów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    jedynie przez xbl mozesz sciagnac dodatek
    przez kompa mozesz zapomniec o czyms takim

4. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    musisz pobrać z XBL innego wyjścia nie ma .

Mały offtop

Neo powiec mi jak najskuteczniej zabić te ogniste (zapomniałem jak się nazywają) bo jestem w 12 chapterze , ale teraz są dwa wcześniej był jeden i mam problem ;/

5. Crunk

Crunk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A kto mi powie jak najskuteczniej rozgromić ostatniego(?) bossa, tego dużego, który wymiotuje jakimiś flakami i puszcza takie niebieskie głowy a nawet czasem uleje ręką. Strzelać go z łuku w głowę?

6. PieruG

PieruG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja osobiscie go nie przeszlem, ale widzialem jak kumpel go przechodzi. Gdy lataja niebieskie kuleczki najlepiej skakac lub palka machac i gdy jest chwila czasu naladowac moc z luku i strzelac w glowe. Co jakis czas bedzie wychodzil coraz wyzej i tak chyba 3 razy. Pozniej jeszcze tylko 1 boss i final:D

7. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mi dosyć szybko udało się zabić je kosą:) nie bawiłem sie w strzelanie z czegokolwiek, poprostu krótka piłka podbiegłem do niego jak najszybciej i pakowałem ile sie dało i już za pierwszym razem zabrałem mu prawie całe życie. potem wystarczyło tylko dobić i można było spokojnie drugiego załatwić a z tym to już nie problem bo wiadomo z dwoma cięzko.

najpierw w głowę, później w tą błękitną kulę i tak kilka razy

8. Crunk

Crunk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki glodos, rozwaliłem go i jego drugą formę też. Teraz mam kolejne pytanie bo zacząłem sobie teraz grać na ścieżce mistrza bo wcześniej wyczytałem gdzieś, że będzie można grać z broniami zdobytymi podczas ścieżki ucznia, no i włączam sobie ścieżkę mistrza a tam mam tylko mieczyk ;/ Trzeba jakoś odblokować te bronie czy jak. Powiedzcie proszę.

Wczytywanie...

Poleć forum