1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ninja Theory tworzy Devil May Cry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Wrzesień 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Największą niespodzianką dzisiejszego dnia będzie chyba informacja, że studio Ninja Theory pracuje nad nową częścią Devil May Cry, noszącą udziwnioną nazwę DmC Devil May Cry. Na razie musimy zadowolić się ogólnymi stwierdzeniami, że Dante ponownie będzie musiał zaprowadzić porządek w świecie, w którym granica pomiędzy dobrem a złem jest zamazana. Deweloperzy z UK obiecują, że nie naruszą "DNA" serii, w tym ciekawego połączenia walki mieczem ze strzelaniem. Ma być jednak mroczniej i bardziej brutalnie. Dojdą oczywiście nowe bronie i moce. Wspomniano także o interaktywnym otoczeniu, cokolwiek by się za tym nie kryło. Gra powstaje na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

źródło: onlinecenter.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Lol Dante brunet ? Ja... czyli to pewnie nie będzie 5 tylko jakieś coś tam tyle, że nazwą to Devil May Cry.

4. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Grałem w wiele gier w swoim życiu ale muszę powiedzieć że najgorszym big XXL gów.nem było devil may cry 4. Nigdy już jej nie ściągnę szkoda nawet 1 zł na tą grę

5. Sefer93

Sefer93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skierniewice
    Co oni zrobili z Dante i co najważniejsze gdzie jest Rebelion.

6. paco45

paco45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może w myśl poprzednich części zamiast popchnąć historię do przodu będziemy mogli poznać początki Dantego kiedy to był Brunetem oraz nałogowym palaczem. Dowiemy się dlaczego osiwiał ( pewnie się czegoś przestraszył ) oraz dlaczego rzucił palenie. :)

7. Dragonfirer

Dragonfirer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No k*** m*** to są jakieś żarty... Postać na modłę amerykańskich idoli i emo nastolatek.

8. auron123

auron123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Napewno coś zmienią to niemożliwe żeby tak zdeptać taką serię jaką jest DMC muszą zmienić i tyle ;D

9. adams5280

adams5280 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    o ja pier... tak ma wyglądać dante ?. ludzie to jest chłystek

10. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    robi to inne studio, ma być bardziej europejskie, wróć bardziej zachodnie... będzie tragedia, bo japońskie klimaty w dante to była podstawa serii... a to coś wygląda dziwnie.. byle jakaś fabuła była skomplikowana i dało się grać Dante, tak jak było w 4, na początku był Nero, potem dopiero Dante

11. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie spokojnie. Ja po obejrzeniu trailera też jestem w szoku ale zastanówmy się przez chwilę nad tym nieco głebiej. Jak dla mnie 5 będzie prequelem pierwszej części. Bardzo ryzykowne i odważne posunięcie. Po zapoznaniu się z ostatnim tworem Ninja Theory jestem nieco spokojniejszy o jakość DMC5 ale jedno jest pewne ta gra będzie wielkim hitem albo jeszcze większym shitem. Osobiście 3mam kciuki mimo, że prequelowy Dante jakoś nie specjalnie przypadł mi do gustu. Pozostaje wyczekiwanie na kolejne informacje ale nie skreślajcie tej gry już na stracie w końcu pole fabularne na prequel w tym wypadku jest przeogromne, w końcu wile wątków nie zostało wyjaśnionych.

Ps. Pewnie też liczyliście na posunięcie fabuły do przodu i przejęcie ciała Nero przez Vergila :) cóż... zawsze można poczekać na DMC6 :)

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Twórcy Heawenly Sword więc się szykuje dobry slasherek :)
    Trochę dziwny ten Dante, ale ważne żeby dobrze siekał demony :D

13. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A może to nie jest Dante tylko ktoś inny?

14. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Przecież wyraźnie mówił, że nazywa się Dante :p

15. adams5280

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nawala w gry po angielsku i nie rozumie co mowi w filmiku .

16. Socjo

Socjo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Nie wiem co myśleć po obejrzeniu trailera. Poczekam do wersji finalnej, bo ten obecny Dante to jakaś pomyłka, no chyba że to jego młodszy brat który tak samo ma na imię bo swojego nie lubi, albo po prostu to kolejne wcielenie "nowego" Dante. Czas pokaże

17. adams5280

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tym razem poznajemy znacznie młodszego, ale i zdecydowanie bardziej zadziornego Dantego, który ponownie stawi czoła wrogom z właściwą sobie skutecznością. Tym razem jednak będzie się posługiwał mieczem, ale i dwoma pistoletami.

DMC podobnie jak poprzednie gry z serii, jest widowiskową bijatyką, okraszoną wysokiej jakości filmowymi przerywnikami i zgrabnie skonstruowaną fabułą. DMC: Devil May Cry ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

18. xsewx

xsewx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dolnyśląsk
    Niech tylko poprawią wizerunek mojego ulubionego bohatera bo bardziej spier****ć tego nie mogli.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum