1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nintendo 3ds ocb z tą konsolką??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sagajx, Sierpień 27, 2011.

1. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema. Tak ostatnio zastanowił mnie ten temat. Zazwyczaj jest tak, że jak na rynek wchodzi nowa konsola jest wielka pompa, fajerwerki, niezliczona ilość newsów itd.. Akurat jeśli chodzi o 3ds jakoś tego nie uświadczyłem. Ba o premierze dowiedziałem się po premierze. Teraz też jest cicho jak makiem zasiał o tym sprzęcie. Wśród znajomych nikt go nie ma i nikt nie planuje kupić. Jako, że jestem przekorny postanowiłem takie coś sobie sprawić. Wchodzę na allegro i też jest nieciekawie. Tych konsolek jest zaledwie garstka i to w dosyć wygórowanych cenach.

Mam pytanie do osób które może bardziej siedzą w temacie. Ten 3ds to niedoceniony hit czy kit?? I czy warto pakować w niego $?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wygórowane ceny? 620zł ? No nie wiem, dobrze że parę tygodni temu nie patrzałeś na ceny, były w granicach 900-1000zł, ale Nintendo doszło do wniosku że słabo się sprzedaje i potrzebna jest obniżka, dosyć spora trzeba przyznać. Największą bolączką tej konsoli jest brak dobrych gier na nią, ba, tu system sellery są potrzebne. Bo w większości to słabe i kiczowate arcadówki sprzedawane po 150zł, kupić 3DSa by zagrać w Zeldę Ocarina of Time i Street Fightera IV ? Przydałoby się więcej dobrych gier. Ostatnio nawet Ubi anulował nową część Assassin's Creeda na wyłączność dla 3DSa. Niby jest trochę gier na tę konsolkę ale nie uważam by były warte uwagi:
    Encyklopedia Gier | GRY-OnLine
    Encyklopedia Gier: strona 2 | GRY-OnLine
    Ja nie takiej biblioteki spodziewałbym się po nowej konsoli.
    Niby można sobie teraz kupić tego 3DSa za 620zł (patrząc na allegro) kupić 2-3 dobre gry które obecnie są na niego, a potem sukcesywnie dokupywać kolejne hity które wyjdą, o ile wyjdą. Ja bym sobie dał na razie spokój, powiedzmy do premiery PSVity (wiem że to droższe i tak dalej, ale zawsze jakaś konkurencja dla Nintendo, może na okres zimy 2011/2012 Nintendo jakieś nowy super premiery przewiduje?). Zobaczyłoby się w styczniu jak sprawuje się PSVita, jak z bilbioteką na 3DSa i wtedy by się dokonało zakupu.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Z N jest tak że oni uważają że są marką samą w sobie i nie potrzebują dobrego zaplecza growego a i tak ich konsolki się dobrze sprzedadzą. I o ile w przypadku Azji tak jest, tak europa to zupełnie inny rynek. Nintendo nie jest popularnym brandem w Polsce, ba kojarzy się raczej z Mario i szajsowatymi gierkami dla dzieciaków. Kiedy kupowałem NDS-a wszyscy tak właśnie mówili na nią, że złom, że tylko jakieś mario i zeldy tylko są a "żadnych gier dla hardkorowców". I jest to po częsci prawda.
    Niemniej na twoim miejscu zainteresowałbym się NDS-em Lite albo DSi na którą masz przeogromną i zróżnicowaną biblioteke gier. Co prawda konsola leży na polu multimediów ale w grach wgrywa z PSP. A 3ds-a zostawmy na razie.

5. Sagajx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Generalnie odnoście tej ceny to porównałem z nowym xboxem slim. Popatrzyłem na allegro i moc graficzna tego 3dsa coś aka psp. Wiadomo Vita będzie droższa ale już po przeczytaniu jej specyfikacji wiadomo czemu. DS lite patrzyłem można dostać za ok 250-300. A tego jeszcze starszego dsa za 100-150. Czyli psia kasa. W sumie może warto to sprawdzić. Jednak mając psp zastanawiam się czy niebyły to krok wstecz. Btw psp też ma ubogą bibliotekę dobrych gier chyba jakaś choroba małych konsol.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak dla mnie ten 3DS to kit (mając wybór z tego co powiedziałeś hit czy kit). Gry jakieś nie za specjalne. Słyszałem też że niby się lubi wyświetlacz psuć.. Ze znajomych 3DS'a ma tylko jedna osoba, która miała poprzedniego DS'a no i chwali go.. Hmm tylko dlaczego wspomina te czasy z PSP :D

Ja na twoim miejscu czekałbym na PSP Vita bądź zainwestował kasę w coś innego..

7. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli nie chcesz czekać na psv to kupuj psp bo 3ds to jak na razie shit.

8. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Póki co nic sensownego na 3DS'a nie wyszło. Myślałam, że wraz z premierą Residen Evil Mecenaries nastąpi jakieś objawienie przyzwoitości tej konsoli. Niestety tak się nie stało- gra okazała się takim samym shitem (a nawet jak ty to nazwałeś kitem) tak samo jak konsola. Samą konsolą zdążyłam sie pobawić na stoisku wystawienniczym i po ok 20 minutach zaczęły się lekkie bóle głowy i efekt powidoku. 3D bez okularów to wciąż jeszcze technologia niedopracowana, tymbardziej przy tak malej przekątnej gdzie odświeżanie obrazu jest mizerne. Ponadto jest problem z grami ze zwykłego DS'a bo ich jakość nie jest zadowalająca. Jeśli już chcesz kupić DS'a to kup albo Lite albo DSi- te konsolki teraz chodza na allegro baaaardzo tanio. Sama posiadam Lite'a i ze względu na serię Gituar Hero nie przesiadam się na żaden inny model ds'a. Nie zamierzam również w przyszłości kupować 3DS, po co męczyć oczy? Niby zapowiadanych jest kilka tytułow które podniosą wartość tej konsoli ( Rayman origins, Zelda 3D, Mario 3D) ale nawet te tytuły nie przekonują. Nie wiem jak teraz ale jeszcze do niedawna ceny nowych gier na 3DS nie schodziły poniżej 149zł (za tą cenę można kupić całkiem świeży tytuł na dużą konsolę)

Ze swojej strony polecam wstrzymać się do premiery PSVita, jednak tez nie ma co porywać się na ten gadżet od razu, gry pewnie tez będą drogie, ale pierwsze co to warto poczytać recenzje i obserwować sytuacje na rynku. możliwe że i vita nie spełni oczekiwań obiektywnych graczy.

9. Sagajx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak już ty malina piszesz, że nie warto kupować tego nowego dsa to może oznaczać tylko jedno... NIE WARTO! :)

Wczytywanie...

Poleć forum