1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nintendo całkowicie ominie Gamescom 2012

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 13, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Japoński gigant nie pojawi się na największych branżowych targach w Europie. Decyzja co najmniej dziwna, biorąc pod uwagę fakt, że na końcówkę roku zaplanowana jest premiera konsoli Wii U.

Nintendo poinformowało oficjalnie, że w tym roku nie pojawi się na organizowanych w niemieckiej Kolonii targach Gamescom 2012. Zamiast tego Big N zorganizuje w Niemczech serię imprez, podczas których fani firmy pochodzący zza naszej zachodniej granicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi grami na Wii, 3DS-a i Wii U.
    - poinformowało Nintendo w oficjalnym oświadczeniu.

Do tej pory niemiecki oddział Nintendo na Gamescomie się pojawiał, więc tegoroczna decyzja może wydać się trochę dziwna, tym bardziej, że do końca roku ma pojawić się nowa konsola firmy: Wii U.

Targi Gamescom 2012 odbędą się pomiędzy 15 a 18 sierpnia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Zgłupieli całkiem. Na gamescom zjeżdża się cała Europa a może i redaktorzy z usa a oni myślą że na ich śmieszną imprezę się wszyscy zjadą?

Wysłano z Xperii X8

4. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Czy tylko ja uważam, że Nintendo strzeliło sobie w stopę?

5. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Może są tak pewni sukcesu Wii U że uważają iż nie muszą brać udziału w Gamescom

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dla mnie osobiście Ninitendo się wypaliło :D. I nie wskazuje na to nic, iż takie ninitendo pokona korporacje PlayStation czy Microsoft. Mnie ninitendo kojarzy się tylko i wyłącznie z super ninitendo (N64 nie miałem, lecz grałem u kolegi) i oczywiście z kochanym GameBoy :) (GB Color jest jeszcze w moim posiadaniu i w pełni funkcjonuje :D).

7. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba Sony, ale ogólnie to masz rację.

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Who cares bout this shit? Jak ja widze gameplaye z gier na Wii to mam wrażenie że tracę wzrok. Nie rozumiem jak ta marka odniosła sukces z takim bzdetem... W każdym bądź razie ja nie będę płakał że ich na Gamescomie nie będzie :)

1 osoba to lubi.
  9. NeVeR95

NeVeR95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    Wii jest dobre dla dzieci a jeśli chce sobie troche pomachać przed tv to zdecydowanie wole kinecta lub ps move.

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dla dzieci powiadasz. To sobie zagraj/zobacz gameplay z "Ju-on: The Grudge" lub "Calling", a potem znajdź mi równie dobrze straszący horror na X360 lub PS3. Życzę powodzenia!

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum