1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nintendo chce cię zrelaksować, a Microsoft odchudzić

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Grudzień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki zarejestrowaniu przez Nintendo nowej nazwy handlowej oraz wnioskowi patentowi złożonemu przez Microsoft, wiemy już odrobinę o tym, jakie zamiary w stosunku do naszych ciał mają obie korporacje. A plany ich różnią się od siebie diametralnie.

Vitality Sensor od Nintendo

Serwis Siliconera dokopał się do wniosku o zarejestrowanie nowego znaku handlowego, złożonego przez Nintendo. Firma wystąpiła o zastrzeżenie nazwy „WiiRelax" na terytoriach objętych systemem PAL. Jak dotąd korporacja milczała na temat gier, które miałyby obsługiwać pulsometr tej firmy (nazwany „Vitality Sensor”). Możliwe więc, że WiiRelax będzie jedną z gier korzystająca z tego sprzętu. Warto wspomnieć, że nie pierwszy raz słyszymy tę nazwę. 1 kwietnia tego roku deweloper Pub Company ogłosił, że pracuje nad Wii Relax (zwróćcie uwagę na spację w tytule). Potem jednak słuch o grze zaginał. Przy założeniu, że nie był to żart z okazji prima aprilis, możliwy jest związek tej produkcji z wnioskiem Nintendo. Japoński gigant mógłby się okazać wydawcą tej gry. Choć to oczywiście czyste spekulacje.

Avatary Xbox Live – szczupłe i gibkie… do czasu?

Zupełnie inne plany ma Microsoft. Jak dowiedział się serwis 1UP, firma złożyła wniosek patentowy dotyczący nowej technologii tworzenia wizualnej strony avatarów. Konkretnie, dzięki zastosowaniu zaawansowanego generatora, te wirtualne postacie przypominałyby korzystających z nich użytkowników. W założeniu, miałoby nas to motywować do poprawiania naszego wyglądu. Przykładowo, jeśli sami mamy „oponkę" to i nasz avatar będzie odpowiednio zaokrąglony. Chcesz być piękny i szczupły w wirtualnym świecie? Nie ma rady - musisz schudnąć w realu. Co więcej, Microsoft chce uniknąć korzystania z „niewygodnego i nierzetelnego" źródła, jakim są dane podawane przez samych użytkowników. Firma chciałaby potrzebne informacje uzyskiwać z baz danych systemu opieki zdrowotnej, z kart ubezpieczenia zdrowotnego, lub też z odczytów różnych urządzeń pomiarowych. Jeśli chodzi o to ostatnie, to zapewne dużą role odgrywałby system Natal.

Ciężko jednak wyobrazić sobie sytuację, w której technologia ta znalazłaby zastosowanie obowiązkowo dla wszystkich użytkowników. W skład populacji graczy wchodzą przecież również m.in. niepełnosprawni czy też ludzie oszpeceni np. na skutek wypadków. A w końcu, jedną z głównych atrakcji wirtualnych światów jest to, że pozwalają na chwilę stać się kimś innym niż w jesteśmy w rzeczywistości.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49631

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    W dziwną stronę zmierzają giganci konsolowi... No ale cóż, takie prawa rynku - widocznie jest na to zapotrzebowanie, więc silą swoje tęgie głowy co by nam tu nowego zaserwować. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce :)

4. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    hahahha większej bzdury nigdy nie czytałem, pozdrawiam MS!
    a "gadżet" Nintendo jest po prostu beznadziejny, chyba na prawdę nie mają żadnych pomysłów

5. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Jasne , bzdury i uważasz, że wprowadzją takie coś bez badania rynku? i to profesjonalnego? Uważają , że zarobią dodatkowe "zielone" to wprowadzają dla ciebie bzdura, dla innych nie , wot i polityka pieniądza. Wolą zainwestować w takie pierdoły i zarabiać pieniądze , niż inwestować np Polski Live, gdzie 85 % piraci i gów.no z tego mieć.Smutne ,ale prawdziwe.

6. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    zobacz co zacytowałem, to że chcą te dane pozyskiwać miedzy innymi z baz danych systemu opieki zdrowotnej, dla mnie jest to absurd, elo

7. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiscie ze to absurd i totalny idiotyzm%) Gdyby faktycznie cos takiego mialo miejsce to moglibysmy sie zaczac bac. Bo stany znane sa z tego, ze pod przykrywka pomocy badz rozrywki chca osiagnac swoje ukryte cele.

8. fake45

fake45 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Zaraz zaczną sie pozwy sądowe na Microsoft z powodu: ,,Bo konsola mnie obraziła i nazwała mnie Grubasem lub coś w tym stylu''

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok

Buahaahhaahahahaha

Rozwalilo mnie to .

Moze jeszcze monitoring w domu nam zaloza?

Ochrona danych osobowych...Ehhh,m$ leje na to cieplym moczem jak zwykle...

10. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Więcej na ten temat TUTAJ :) M$ strzeli sobie miażdżącego samobója jeśli wcieli to w życie :p

11. piorz

piorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Założą :D Jak kupisz Natal'a :)

12. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Natala jeszcze nie ma, ale jak będzie to założą :D

13. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Gratis, bez drobnego druczku :p

PS To jest mój 222 post, ciekawa cyfra :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum