1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nintendo chce stworzyć nowy gatunek gier?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 17, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Koncern Nintendo zarejestrował kolejny patent, który może dotyczyć nowego gatunku.

Zachodnie źródła odkryły, że na początku bieżącego roku koncernu Nintendo złożył w amerykańskim Biurze Patentowym wniosek dotyczący rejestracji nowego znaku handlowego. Firma zainteresowana jest stworzeniem nowego gatunku gier wideo, tzw. "Massively Single-Player Online Game", co już samo w sobie brzmi dość interesująco. Wniosek sugeruje, że chodzi o grę, w której czyny bohatera, będą oddziaływać na środowisko innych osób oraz ich postacie, zapewniając dynamiczną rozgrywkę, nie opartą na AI oraz skryptach.

Wniosek podaje kilka przykładów takich oddziaływań. Potrzeby gracza mogą bowiem oddziaływać na ekonomię świata, zwiększając popyt na jakieś zasoby oraz wyczerpując ich zapasy. Gracz może nawet nawiązać współpracę z postaciami NPC, które mogą przekazywać przedmioty innym graczom, wchodzącym z nimi w kontakt. Najciekawsze jest to, że wniosek został zarejestrowany na takie platformy jak Nintendo Wii 3D (to nie pomyłka), Nintendo DS oraz inne platformy wspierające system 3D, czyli prawdopodobnie Nintendo 3DS.

Złożenie wniosku na nowy patent wcale nie musi oznaczać, że zostanie on zrealizowany.

źródło : Nintendo chce stworzyć nowy gatunek gier? - Gry w Onet.pl

Komentarz jednego z użytkowników onetu -

Zgadzam się w 100%, uwielbiam grę multiplayer, ale noobstwa, chamstwa i cziterów na serverach jest coraz więcej. Oby pomysł Nintendo został zrealizowany, bo z pewnością zyska wielkie poparcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Też jestem za, ale nie zgodze sie, ze chamstwa, cziterów i nobów jest coraz wiecej bo to nie prawda. Zalezy gdzie grasz, taka prawda. ;)

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No ja gram głównie w FIFE, BF'a i CoDa. Jeśli chodzi o pierwszą grę, to gdy tylko wysunę się na prowadzenie ktoś odchodzi i krzyczy przez mikrofon. Wczoraj zostałem zbesztany w FIFIE przez jakiegoś Niemca, który twierdził, że Rooneyem miał sytuację 100% i dlaczego nie trafił? Oczywiście wyśmiał też moją narodowość... W BF'ie często zdarza się, że ktoś przybiegnie na tyły mojej bazy, z tłumikiem rzecz jasna i odradzam się i dostaje kule w plecy. Ale fajnie! Albo ktoś wsiada do śmigłowca, biegnę, żeby wsiąść na strzelca, to specjalnie mi odleci przed nosem. w CoDzie to dzieciaczki krzyczące przez hs, 'quickscoperzy' i kamperzy. Tutaj mówię tylko o MW2, bo w Black Opsie/COD4 tego nie ma :)

5. PainPL

PainPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Każdy gada o cheaterach a to jest c**j prawda ^^ co prawda zgodzę się że jest dużo dzieciaczków które wydzierają się podczas gry i wyzywają w najróżniejszych językach ;d Jeżeli chodzi o cheaty to chyba mówisz o PC bo ani na PSN ani na XBL nie natrafiłem na owego cheatera :) Nintendo po prostu próbuje się podźwignąć po porażce 3DS-a...

6. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Poprostu buraki się nachapały za dużo siana i myśleli że jak wydadzą bubel z bebechami z 2006r (na necie pisze wszystko) i bez dobrego line upa tylko z skifnym 3D to wszyscy polecą do sklepu a tu taki zonk^^

Wczytywanie...

Poleć forum