1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nintendo DS

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez barrrtek, Listopad 15, 2009.

1. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Wymienię sie za nintendo ds z dwoma grami(Super Mario DS i Harry Potter i czara ognia)na Psp.Przy wymianie jeżeli ktoś będzie chętny będziemy uzgadniać dopłatę!:D Ponieważ chyba cena Nintendo z dwoma grami nie będzie taka sama jak cena psp:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid1995psp

dawid1995psp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    psp jest 100000000000000000000 razy lepsze nie porównuj tego gowna do psp człowieku graficznie nawet nitendo wysiada tam wsyzstkie gry wygladaja jak mario ...

4. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Weź się chłopie nie wypowiadaj !! ty chyba wyników sprzedaży nie widzisz jakoś DS się lepiej sprzedaje niż psp , tyle że w Polsce ds/wii nie odniosło sukcesu ba nintendo nawet tutaj nie ma odziału swojego , DS jest lepszy bo wniósł coś nowego na zagraniczny rynek , zrozum oni tam Wideo , Wifi , Super Grafikę mają nawet w zegarkach , poprostu we wszystkim !! A taki Ds to jest coś nowego miałem 2 dsy i świetnie się bawiłem , lepiej niż przy Psp które swego czasu miało tylko porty z Ps2 więc jak nie wierz to się nie wypowiadaj bo wiele ludzi chce wymienić psp na dsa :)
    Pozdrawiam AnarchyMen

5. mistrzoo191

mistrzoo191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    To że ty tak uważasz nie znaczy że każdy tak myśli -.-
    Ja osobiście wole NDS niż psp i skoro psp jest takie códowne to czemu chcesz je sprzedać ?
    I przy okazji to nie temat: "porównujemy psp i nds" tylko "wymiana nds'a na psp"

Sorry za oftopowanie ale koleś mnie nieźle wkurzył .

Edit: Ooo widze że AnarchyMen już sie wypisał .

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Nie spamować!
    Regulamin:
    Dział Giełda:
    2.Jeśli nie chcesz skorzystać z oferty sprzedającego, nie wypowiadaj się w jego temacie.

Proszę się do tego stosować bo nie mam zamiaru cytować regulaminu w co 2-gim temacie.

7. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Dzięki panowie za mądre słowa ;)
    A co do ciebie David1995psp jeżeli umiesz czytać,to przeczytaj sobie jaki to dział,tak jak to powiedział Mistrzoo191 to nie jest temat "porównujemy psp i nds"
    A i jeżeli te twoje psp jest takie zaje**ste to po co się tu wypowiadasz jeżeli nie interesuje cię wymiana psp na NDS?!

Sorry Homer_Jay że napisałem ten post ale musiałem się wypowiedzieć bo mnie ten gość trochę wkurzył ;)

Wczytywanie...

Poleć forum