1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Niska perkusja od Guitar Hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sneyk, Lipiec 28, 2011.

1. sneyk

sneyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, niedawno kupiłam perkusję z Guitar Hero WoR ,ale okazało się , że jest bardzo niziutka i niewygodnie się gra. Ma krótkie nogi. Chciałabym, aby była ona jak np ta z WT. Patrząc na nie to brakuje po jednej rurce w nogach, aby była ona wyższa. Można coś z tym zrobić? Pomocy ;)
    Chcę ,żeby była taka Google Images, a jest taka http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/839532531.jpg . Nie ma tej drugiej rurki na nodze. Po prostu może być niepełna czy to zamierzone? I czemu są perkusje GH są różnej wysokości? Po co to zrobili?
    Mam nadzieję ,że zrozumieliście ten chaos. Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

PS. Na pałeczkach mam napis Band Hero, czyli to może być nieoryginalna perka od WoR?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Ona jest regulowana jeśli się nie mylę...

4. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @up
    dokładnie... są zawleczki i się podnosi...

5. sneyk

sneyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oj.. Nie wiedziałam, bo instrukcja jest dosyć (a nawet bardzo) skąpa :) WIELKIE DZIĘKI, oczywiście + :) Głupio mi, że to takie proste... :D Jeszcze raz dzięki za pomoc :)
    A mam jeszcze 1 pytanko - Czy "strunę'' na tej gitarze trzeba szarpać cały czas? Przyciski na gryfie + cały czas struna? I do czego jest ta wajcha? Z góry znów dzięki za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum