NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

andrzej_krk

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich forumowiczow. Od niedawna interesuje sie Xboxem 360. Jak juz pewnie wiecie istnieje chip NME v2.0umozliwiajacy uruchamianie kopii gier na wszystkich napedach (lacznie z nie przerabialnym wczesniej lite-onem). Podobno bardziej zmniejsza ryzyko bana grajac online niz IExtreme 1.41. Czy ktos z Was uzywa tego chipa i moze potwierdzic jego skutecznosc? Czy mozna go kupic w Polsce i czy ktos zajmuje sie jego montazem? Wiadomo ze aby gry dzialaly na konsoli z zamontowamym NME musza byc odpowiednio przerobione, czy gry przerobione w ten sposob beda dzialaly na konsolach z wgranym IExtreme 1.41 i czy bedzie bezpieczne granie na nich online? Jezeli ktos wie cos na ten temat to prosze aby podzielil sie swoja wiedza :) Pozdrawiam.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

Chip NME v2 w Polsce nie kupisz :mad: O tym banie to prawda prawdopodobnie spisuje się lepiej od iXtreme, choć LiteON nie przerabia... prawdopodobnie bo na stronce z chipem w specyfikacji czytałem ze go przerabia więc to do końca nie jest wyjaśnione...
 

andrzej_krk

Świeżak
Świeżak
Odp: NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

Chodzi mi głownie o to ze twórcy zapewniaja ze przerabia nawet LiteOny. Niedlugo w sprzedaży pozostaną tylko Xboxy z nowymi napedami, wiec moze sie okazac ze chip ten moze sie okazac jedyna deska ratunku.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

W końcu nie wiadomo czy przerabia czy nie, jedni piszą że nie drudzy ze tak... dowiemy się za jakiś czas jak chip trafi do naszego grajdołka(Polski) .
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

a gdzie taki Chip Można Dostać . jak nie w Polsce ?? tylko w USA czy gdzieś jeszcze
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

Z niemiec go sprowadzisz chyba, na stronie producenta jest link do sklepu z niemiec bo kiedyś szukałem
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

Gdzie wy cos wyczytaliscie tym ze nme bedzie litki łapał z tego mi Sowa mówił to niemożliwe a na stronie underdoga tez jakos mi takie info w oczy nie wpadło.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

incubus napisał:
Gdzie wy cos wyczytaliscie tym ze nme bedzie litki łapał z tego mi Sowa mówił to niemożliwe a na stronie underdoga tez jakos mi takie info w oczy nie wpadło.

mógłbyś napisac po polsku ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: NME v2.0 - co o nim wiecie i czy ktos mial z nim stycznosc?

Nie jest to możliwe bo nie da się odczytać klucza napędu z lite ona (a jest to potrzebne by ten chip zaprogramować) a więc dopóki nie wydobędą klucza z napędu to żadna przeróbka nie jest możliwa.
 

Do góry Bottom