1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

No cześć

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Krakoos, Lipiec 13, 2014.

1. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Witam wszystkich. Trochę już tu jestem, ale nie napisac posta w tym dziale to jakoś niegrzecznie, jakby komus wejść do domu, butów nie wytrzeć, nie powiedzieć dzień dobry, skorzystać z toalety i wyjść bez słowa... :glee:

Na upadłym już forum byłem bardziej znany jako Shrek i swego czasu miałem olbrzymi w niego wkład. Czasy się jednak zmieniają nie tylko dla konsol, ale i dla graczy.

Moja historia w skrócie to Xbox, Xbox 360 core, aktualnie Xbox 360 Elite. Niedawno doszło PS3 Super Slim, niedługo dojdzie... PS4 lub XOne, a dwie poprzednie odejdą w lepsze ręce.

Na imie mam Paweł tak w ogóle jeśli kogoś to interesuje i jestem wielce przeciętnym graczem. Na multi wchodze tylko gdy chcę sobie podnieść ciśnienie a przeciwnikom punktów. Uwielbiam gry RPG, w stylu GTA, Gears of War itp. PS3 kupiłem gdyż uwielbiam produkcje Quantic Dream. Heavy Rain uważam za wybitne osiągnięcie Beyond Two Souls już mniej, a Fahrenheit gimby pewnie nie pamientajo. :peaceful:
    The Last of Us uważam za najlepszą grę na konsole.

Wraz z moimi księżniczkami jestem olbrzymim fanem gier z serii LEGO, które maksujemy bez litości.

Mimo 36 lat nad moim łóżkiem wisi plakat Komadora Sheparda, który notorycznie się odkleja i spada na moją żonę. :redface-new:

To by było na tyle, reszta w tematach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotr 1310

piotr 1310 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lutocin Mazowieckie
    Witamy doświadczoną osobę.

Wczytywanie...