1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

No i się stało... 3 diody

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ZerOFXP, Kwiecień 12, 2009.

1. ZerOFXP

ZerOFXP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki problem
    posiadam konsole xbox 360 z 2006, ostatnio zaniosłem ją do przeróbki gdzie powiedzieli mi że nie dadzą mi gwarancji z powodu jej ,,wieku'' i że była już prędzej próba przeróbki. wczoraj włączyłem ją pierwszy raz i nie chciała czytać przegrywanych płyt po kilku próbach w końcu się udało, pograłem ok. 15min po czym wyłączyłem konsole następnie chciałem spróbować jeszcze raz ale znów nie czytała płyt. Dziś po włączeniu jej nie było obrazu (czarny ekran) i świeciły się 3 czerwone diody po godzinie znów się włączyła ale już po następnym razie z powrotem czarny ekran i palące się 3 diody. Nie mogę jej oddać z powrotem do serwisu gdzie przerabiałem bo nie dostałem żadnej gwarancji. Są jakieś szanse żeby to naprawić?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Szanse są zawsze ale wątpię że na taka wiekową konsolkę dadzą ci gwarancję. Ja bym nie naprawiał szkoda kasy i nerwów.

4. ZerOFXP

ZerOFXP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko w tym większa strata że dopiero ją kupiłem i została przez nich przerobiona (wiec i tak jestem już do tyłu) normalnie to bym zaniósł ją z powrotem ale nie dostałem właśnie tej gwarancji

5. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Czyli kupiles sobie uzywana konsole z 2006? Pewnie poprzedni wlasciciel mial juz z nia problemy , naprawil domowym sposobem i sprzedal tobie . A ze taki traf , zaniosles do przerobki , pograles chwile i konsole znowu szlag trafil. Moze zwroc sie do kolesia od ktorego kupiles konsole?;>

6. ZerOFXP

ZerOFXP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    będzie się na pewno odnosił do tego że ja ją przerobiłem... da się w ogóle coś z tym zrobić?

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Wgranie FW do napedu chyba raczej nie wywoluje RROD'a :p

8. ZerOFXP

ZerOFXP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no teraz już nic nie zrobie... pozostaje mi ją naprawić lub sprzedać części, ale pytanie czy są jakieś szanse na naprawe?

9. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Sprawdź kod błędu, znajdziesz o tym w dziale "Poradniki(Sprzęt)" na drugiej stronie, w temacie "Wytłumaczenie wszystkich błedów - RROD/E64/E65/E66..."

10. chudyosw

chudyosw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
  11. STREET

STREET Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widziałem na allegro aukcje że naprawiają więc poszukaj jest !!

12. ZerOFXP

ZerOFXP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wychodzi że jest to błąd 0020

Wczytywanie...

Poleć forum