1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NO JTAG - pech czy wada wrodzona pendrive'a ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ancient296, Maj 9, 2011.

1. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Już przedstawiam swój problem. Chciałem wyciągnąć patyk M$u z tyłka i kupiłem pendrive 16gb no name. Pobrałem pierwszą lepszą wersję Castle Crashers z xbox360iso i zgodnie z wszelkimi instrukcjami używając usbxtafgui v44. Włożyłem pena do konsoli i otworzyłem go w zakładce Pamięć. Konsola widziała urządzenie, ale zawartości już nie. Spróbowałem zrzucić grę przez Modio. Konsola widziała tylko profil. Manewrowałem dziesiątki razy aż udało mi się zrzucić wszystko na hdd. Po odpaleniu gry i wybraniu local game wywalił jakiś error. Pobrałem z innej wstawki (chociaż tak naprawdę to wszystko jedno to samo tylko przypisane do innych profili). To samo. Pobrałem inną grę - beyond good n evil hd. Po manewrowaniu dwoma pendrive'ami, które posiadam udało mi się zrzucić całą zawartość na dysk. Po naciśnięciu Graj pokazuje się czarny ekran i konsola się wiesza. Czego to wina ? Wstawki, pendrive (w przypadku obu penów konsola widzi zawartość jak chce), czy czegoś innego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możliwe, że chodzi o pena. Ja posiadam gooddrive 8gb rodzimej produkcji i nigdy nie miałem problemu z zrzucaniem czegokolwiek.

4. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wina pendrive'a, sam mam podobnego "no name" 8 gb z czego teoretycznie tylko 1 gb jest "sprawny"

5. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    60 zyla w pupę - do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum