NO JTAG - pech czy wada wrodzona pendrive'a ?

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Już przedstawiam swój problem. Chciałem wyciągnąć patyk M$u z tyłka i kupiłem pendrive 16gb no name. Pobrałem pierwszą lepszą wersję Castle Crashers z xbox360iso i zgodnie z wszelkimi instrukcjami używając usbxtafgui v44. Włożyłem pena do konsoli i otworzyłem go w zakładce Pamięć. Konsola widziała urządzenie, ale zawartości już nie. Spróbowałem zrzucić grę przez Modio. Konsola widziała tylko profil. Manewrowałem dziesiątki razy aż udało mi się zrzucić wszystko na hdd. Po odpaleniu gry i wybraniu local game wywalił jakiś error. Pobrałem z innej wstawki (chociaż tak naprawdę to wszystko jedno to samo tylko przypisane do innych profili). To samo. Pobrałem inną grę - beyond good n evil hd. Po manewrowaniu dwoma pendrive'ami, które posiadam udało mi się zrzucić całą zawartość na dysk. Po naciśnięciu Graj pokazuje się czarny ekran i konsola się wiesza. Czego to wina ? Wstawki, pendrive (w przypadku obu penów konsola widzi zawartość jak chce), czy czegoś innego?
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Możliwe, że chodzi o pena. Ja posiadam gooddrive 8gb rodzimej produkcji i nigdy nie miałem problemu z zrzucaniem czegokolwiek.
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Wina pendrive'a, sam mam podobnego "no name" 8 gb z czego teoretycznie tylko 1 gb jest "sprawny"
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
60 zyla w pupę - do zamknięcia.
 

Do góry Bottom