1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

No modded Lobbies?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eLHoracy, Kwiecień 10, 2013.

1. eLHoracy

eLHoracy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miedzyzdroje, Poland
    ok.. szukam tego od 3 dni.. skonfigurowałem system linka ( konsola z rgh) założyłem konto na link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community itp. odpalam residenta 6, black ops2 albo gow3, wchodze w sytem link poprzez GUIDE, pokazuje mi pokoje, pokój w ktorym siedze ale w opcjach w grze nie pokazuje mi serwerów i nie moge zagrac... w oknie od system linka jest tylko napis: NO MODDED LOBBIES - modded lobbies are to be in private rooms only please tag them as modded.

O co chodzi i co mam zrobic zeby grac?!

Poleć forum