1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

No siema!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez OmgLolWtf, Maj 4, 2014.

1. OmgLolWtf

OmgLolWtf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Tak więc witam wszystkich. Mam na imię Adrian, pochodzę z grodu zwanego Wałbrzychem, często noszącym dumnie tytuł najbrzydszego miasta w Polsce :D Liczę sobie 16 wiosen, a xboxa mam od... 2 tygodni? Jakoś tak będzie, kolega który na nim już nie grał zaoferował mi go za 100zł więc bez zastanowienia wziąłem. Początkowo miałem na myśli sprzedanie go, jednak po tym jak go włączyłem i pograłem chwilę uznałem że ten pad jest stworzony do moich rąk i postanowiłem go zostawić. Aktualnie pykam sobie w Fifę 13, ostatnio przeszedłem Far Cry 3... polecam, jedna z najlepszych gier w jakie grałem, właściwie mogę powiedzieć że najlepsza, a przynajmniej wg mojego gustu. Ogólnie mówiąc uwielbiam FPS'y, wiecie, Call of Duty, Battlefield, Medal of honor, Counter Strike, takie tam. Do tej pory grałem na pc, tak jakoś granie na konsolach mnie nie pociągało, mimo tego że jak byłem młodszy i nie miałem jeszcze kompa to noulajfiłem ostro na psx w Spyro :D Taa, albo patrzałem przerażony jak brat grał w Resident Evil 3. Pamiętne czasy :D Tak poza graniem to lubię podróże, poznawanie nowych miejsc, zwiedzanie itd. To chyba tyle, jak mogę to chciałbym pozdrowić panią z ładnymi nogami którą często widuje w drodze do szkoły. Siema :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Siemka ;)

Wczytywanie...