1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

No to jak to będzie z tym Titanfall na Xboksie 360?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Titanfall to pierwszoosobowa strzelanina utrzymana w klimacie science-fiction, za której produkcję odpowiada firma Bluepoint Games. Gra pierwotnie trafiła na konsolę Xbox One i komputery osobiste, ale już niebawem trafi również na Xboksa 360.

Nadal nie jesteśmy pewni co do tego, jak wieloma elementami różnić się będzie Titanfall w wersji na Xboksa 360 od oryginału, który został wydany na komputerach osobistych i Xbox One. Jednakże deweloper gry, studio Bluepoint Games postanowiło wypowiedzieć się na ten temat. Jak się okazuje, szpila ma działać w co najmniej 30 klatkach na sekundę. Poniżej fragmenty wypowiedzi dewelopera:

Dla porównania, wersja na nową konsolę Microsoftu płynnie działa w 60 klatkach na sekundę. Premiera gry na Xboksie 360 nastąpi już 11 kwietnia w naszym kraju. Ilu z Was jest zainteresowanych?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie gra już fail start z tym goldem ma.

4. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    A dla mnie tra gra sie nie podoba mimo że dostałem ją za darmo z XO, mogłem ją odsprzedać chyba że da się to zrobić po instalacji nie znam się

5. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Ciekaw jestem czy wszystko bedzie takie samo jak na XO i PCie. 11 juz blisko, takze przekonamy sie.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mam nadzieję, że te stałe 30 FPS'ów, to prawdziwe stałe 30 FPS'ów, a nie jak na XO "stałe" 60 FPS'ów.

7. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przecież ta gra nie ma prawa chodzić poniżej 30. klatek. Chociażby dlatego, że działa na starym silniku Source. A dodatkowo brak destrukcji otoczenia i maksimum dwunastu graczy na serwerze, to Xbox musi to przecież udźwignąć.

Nie popadajmy w paranoję. Chyba ze Microsoft zażyczyłby sobie, by gra na '360' chodziła o wiele gorzej niż na XOne, żeby zachęcić graczy do przesiadki na nowy sprzęt. Ale sam w takie cuda nie uwierzę, bo to doszukiwanie się teorii spiskowych na sile.

/Wysłano z telefonu/

Wczytywanie...

Poleć forum