1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nocny download

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krisgaj, Kwiecień 16, 2016.

1. Krisgaj

Krisgaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Chciałbym się przywitać z zacnymi uczestnikami Forum!
    Od razu chcę też prosić o pomoc w następującej sprawie: mam Xbox One, na który chciałbym ściągać gry przez internet. Niestety mieszkam na wsi, a tu z wyborem dostawcy netu bieda :( Moją jedyną opcją był internet z Cyfrowego Polsatu, a tu są limity transferu- przy ściąganiu gier o poj.np. 45GB - dramat! Jest jednak możliwość poprawy sytuacji poprzez dokupienie 200GB tzw.pakietu nocnego i teraz moje pytanie- czy jest możliwość zainstalowania jakiegoś programu na Xboxa,który pozwoliłby na zaprogramowanie ściągnięcia gry np. od 12 w nocy do 6 rano ( coś jak Internet Download Manager na PC)? Albo czy jest opcja ściągniecia gry na PC i wgrania go na XBoxa przez PC lub z dysku zewnętrznego?
    Z góry dziękuję za pomoc!
    Pozdrawiam Krisgaj

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma takiej opcji by zaprogramować pobieranie od do, ustaw sobie budzik i tyle.
    Tak można jak masz gry na dysku pod USB to zmieniając MBR zawartość dysku staje się dostępna pod Windowsem a gry są w formacie zaszyfrowanych archiw (chyba zaszyfrowanych) ale niema skąd tych gier pobrać bo nikt ich nigdzie nie udostępnia, co najwyżej możesz dysk podłączyć do konsoli kolegi i u niego pobrać.

Przykład gry na dysku pod USB:
    33025981-FE78-410B-AC44-1C6485B90561
    33025981-FE78-410B-AC44-1C6485B90561.xvi

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przy grach z XO to i te 300GB to za mało :p Taki Ex jak Quantum Break sam ważył 121GB. Tak jak Ci kolega wyżej napisał, nie ma opcji żeby sobie ograniczyć czas ściągania od której do której, a o pomyśle ze ściąganiem gier na PC również nie słyszałam, więc pewnie też odpada.

davex lubi to.
  5. Krisgaj

Krisgaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi! Pozostaje kupowanie na płytach,choć często chyba konieczne są aktualizacje gier w czasie instalacji- to też jest "gigożerne".
    Pozdrowionka!

6. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Dla przykładu Wiedźmin 3 na dzień dobry pobiera 16gb aktualizacji :)

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ogólnie konsola pobiera dużo danych u mnie w cyklu miesięcznym wygląda to tak
    z wyników wychodzi ze w ciągu 10 miesięcy konsola średnio na miesiąc pobierała 116 GB danych wiec jeżeli masz LTE z limitem to najlepiej jest mieć limit tak 200 GB ale nie wiem czy takie są
    Bez tytułu.png

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sam się meczę na mobilnym internecie te śmieszne 200GB znika w tydzień. Jeżeli masz tak jak ja lejek na 2Mb/s to po prostu się przyzwyczaj do takiego internetu. QB pobieram już 3 dzień konsola zasuwa 72h+ i mam na razie 73% :hungover: - sama gra bez serialu.
    Dla takich osób jak my najlepszym wyjściem są gry pudełkowe choć i tutaj zonk aktualizację ale można grać offline i je olać.

Wczytywanie...

Poleć forum