Nokia c3-00 Nie mogę zdjąć SIMLOCKA

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Witam
mam problem ze zdjęciem sima z owej nokii
korzystałem z porad tej stronki Odblokuj simlocka, simlock kodem dla Nokia C3 - simlock24.pl
problem polega na:
1. gdy próbuję wpisać kod ręcznie, po potwierdzeniu kratką wyświetla się "Błędny Kod"
2. gdy próbowałem zdjąć za pomocą kabla USB, robiłem wszystko KROK PO KROKU, cały proces wykonał się bezbłędnie i bezproblemowo a gdy wkładam kartę SIM (T-Mobile) to wyświetla się "Wpisz Kod ograniczeń" (czyli blokada sim lock)
nie wiem co to za kod, nie wiem skąd go wziąć, jak jakiś fachura udzieliłby porady byłbym wdzięczny :)

Telefon jest odblokowany dla sieci Orange i jest sygnowany Logo tejże firmy na samym dole, na środku krawędzi.

pozdrawiam
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jesli zapłaciłeś za kod 139 zł to pisz do nich ze cos z nim jest nie teges.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
:D
coś ty, nie jestem szurnięty :D
staram się to zrobić chalupniczą metodą no ale nic nie bangla ;/
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
góra
 

dejm

Użytkownik
Użytkownik
jeśli masz dowód zakupu idź do salonu orange za 77zł zdejmą simlocka od ręki..
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Może inaczej:
czy jest ktoś kto poinstruuje mnie co zrobić żeby tego SL zdjąć ?
Oczywistym powinno być że skoro wykonuję to w warunkach domowych to znaczy że nie chcę za to płacić.
 

sonnny1993

Świeżak
Świeżak
Z tej nokii NIE DA SIĘ zdjąć simlocka w domu i zupełnie za darmo :( Bardzo mi przykro ale po prostu nie ma takiej możliwości i prawdopodobnie szybko nie będzie. Najtaniej będzie iść do Serwisu GSM gdzie koszt wacha się od 25-35 zł potem masz salon firmowy gdzie koszt to jakieś 50 - 100 zł tego nie wiem bo nie korzystałem. No i jeszcze możesz płacić i kminić jak to zrobić w domu ale szybciej i taniej jest w serwisie GSM :)
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Sonnny1993 20-35 zl? Za zdjęcie blokady z tego fona krzyczą 200 pln u mnie bo MUSZĄ od orange otrzymać kod do odblokowania. Zonk powodzenia;-)

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom