1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nokia Lumia 610+ dopłata na PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateusz11, Sierpień 11, 2013.

1. Mateusz11

Mateusz11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nokia Lumia 610+ xbox na PS3

Witam, jestem nowy na tym forum. Próbuje wymienić mój telefon wart 400-500zł na konsolę playstation3.
    Mogę zaoferować: Telefon Nokia Lumia 610 + 100-150zł. Telefon w stanie dobrym, czasami się wiesza jak to te telefony. Ale rzadko co kiedy
    W skład zestawu wchodzi telefon, ładowarka pudełko itp.
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany zamianą, mogę dorzucić (Wtedy bez dopłaty) Xbox360 Elite dysk 120gb uszkodzony napęd. Ale to nie przeszkadza, można kupować o wiele taniej konta z grami jak i na tych grach grać w sieci. Mam parę gier na dysku, a mianowicie:
    FIFA 13, Far Cry3, Dead Rising 2, Battlefield: Bad company 2, WWE 13 oraz WWE 12, Fight Night Champion. Gry są w pełnej wersji. Gdy dojdzie do zamiany, dam link do allegro osób które takie coś sprzedają. Mają dużo komentarzy :) (Nie posiadam oryginalnego pudełka do xbox.)
    2x pady i okablowanie

Zamiana oczywiście na Playstation3 z min: 2x pady, potrzebne okablowanie i jakieś ciekawe gierki :)
    Całość chce załatwić na terenie Poznania, Czerwonaka, Murowanej Gośliny, Koziegłów.
    Wszystkie oferty proszę składać w tym temacie, bądź maila. Na maila wchodzę codziennie więc czytam.
    Mail: blablabla.bla@onet.eu (Wiem, super mail :)

Wczytywanie...

Poleć forum