1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nokia N82

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez livingfear, Styczeń 15, 2010.

1. livingfear

livingfear Guest

Mam do sprzedania Telefon Nokia N82-czarna (made in finland),bez sim locka,stan dobry (bateria dobrze trzyma),karta 4GB,ładowarka,kabel do tv.dodatkowa obudowa do telefonu gratis.W telefonie wgrane mnóstwo aplikacji,mapy europy i wszystko co dobre na symbiana:)Nie posiadam niestety pudełka.Telefon oczywiście jest sprawny.Stan określam na 4/5
    Ma oczywiście ślady użytkowania ale wszystko działa w 100%.
    Fotki mogę wysłać na maila(jak kto woli)
    telefon jest bez gwarancji,ma 2 lata.Cena jaka mnie interesuje to 600 zł. plus koszty przesyłki.
    Możliwa zamiana za inny telefon np,nową nokie 5530,lub
    inny,czekam na jakieś propozycje.

http://www.allegro.pl/item890038259.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Możliwość,negocjowania ceny przed zakupem.
    Telefonicznie.

4. livingfear

livingfear Guest

5. livingfear

livingfear Guest

Sprzedane.Temat do usunięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum