1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Noob prosi o pomoc !!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sirius23, Listopad 14, 2008.

1. Sirius23

Sirius23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użytkowników forum. Na samym początku pragnę przeprosić te osoby, które są uczulone na powtarzające się posty. Proszę mi jednak wybaczyć. Jestem nowym użytkownikiem tego forum jak i zupełnym noobem jeśli chodzi o Xbox-a. Ale ok, przejdę do rzeczy. W połowie 2008 roku kupiłem sobie Xbox' (nigdy nie zamienię jej na żadną inną konsolę :D:p). Do tej pory,czyli do dnia dzisiejszego gram w gry które kupiłem w sklepach. Ale gdy zarejestrowałem się na tym wspaniałym forum, zobaczyłem że można ściągnąć dema gier jak i pełne wersje innych gier. I tu pojawia się moje pytanko. Jak nagrać ściągniętą grę?? Czy po nagraniu takiej gry mogę grać?? (konsola nie była w żaden sposób przerabiana, tak jak kupiłem tak sobie stoi w domku). Bardzo proszę o pomoc.
    Za wszystkie pomocne posty z góry serdecznie dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nitrolukas

nitrolukas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Noob prosi o pomoc !!!

Zeby grac w pelne gry musisz miec przerobiona konsole.Na allegro jest sporo ofert przerabiania wiec musisz poszukac.

http://x360iso.org/index.php?board=26.0 tu masz tutoriale odnoscnie nagrywania gier i dem

4. hiszpan

hiszpan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

aby pograć w tz. kopie zapasowe musisz mieć przerobiony napęd tzn wgrany flash (np. iXtreme 1.4). z tego co piszesz masz konsole z polowy 2008r czyli zapewne masz napęd LiteOn (jego się nie da przerobić :( ), musisz wymienić napęd na inny np samsung, benQ :) taka przyjemność będzie kosztować około 300zl . to by bylo na tyle

5. nitrolukas

nitrolukas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1

sama przerobka kosztuje ok 50 zl..musisz tylko zakupic sobie gdzies naped inny tak jak mowi przedmowca, chyba ze miales farta i kupiles konsole z zeszlego roku :D wtedy przerabiasz raz dwa ;)

Wczytywanie...

Poleć forum