1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Noobskie pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Takenishi, Grudzień 3, 2010.

1. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Chciałem ustawić sobie konsole na półce pod telewizorem. Jednak nie wiem jaka powinna być optymalna odległość pomiędzy konsolą, a górą stolika na której leży (poziomo), aby zapobiec przegrzaniu. Szukałem informacji w instrukcji Xboxa i na forum, ale nie znalazłem. Jeżeli takowa jest tu to proszę o odsyłacz ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    musi miec przewiew najlepiej min 10 cm zreszta sam bedziesz musial sprawdzic ;)

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wzwyz to z ok. 5-10 cm spojojnie wystarczy. Wazne zeby z tylu miala min. ok. 20.

5. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
  6. michal2209

michal2209 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ważne jest aby konsolka miała możliwie jak najwięcej miejsca na "wydychanie" ciepłego powietrza. Najlepiej żeby półka miała jakiś wywietrznik - np. brak tylnej ścianki. Nie znajdziesz na stronie M$ takiej informacji ponieważ nie przyznają się do tego, że ich konsola przegrzewa się mniej w jakiejś pozycji.

7. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Postaw tak aby stała w takim miejscu aby miała możliwie najwięcej ,,tlenu" ;D

8. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    i tu sie mylisz ;) jest na stronie ms informacja w nowym faq wizardzie odnosnie freezow obrazu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum