1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Not 0x72: 7F oto komunikat na lizard 360 po operacji drill na plytce PCB w slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SzyszkaMDC, Kwiecień 24, 2012.

1. SzyszkaMDC

SzyszkaMDC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W konsoli Slim z napędem Lit-eon dg-16d4s ver 0225 ktoś włożył płytkę PCB no napędu aby wgrać lt 2,0 i nie zablokował go na przełączniku wp( hard lock). Procesor win-bond.
    Po jakimś czasie dokonano aktualizacji, konsoli i Dashboardu--u na X-box live. Teraz próbując odblokować go na lizard,zie przełącznik już nie działa i trzeba zrobić to tradycyjna metoda czyli wiercić... Tak Też Zrobiłem. Około 6 razy podczas wiercenia wyskakiwał komunikat ze napęd jest już odblokowany ale nie dało się zrobić (full dump) i MTK wychodziło ze lock c8. I tak wierciłem... A teraz co bym nie zrobił na lizardzie jest komunikat (((((( Not 0x72: 7.))))))
    Czy to znaczy ze za daleko się przewierciłem.????????????????????
    Czy ze w płytkach PCB, się, nie wierci i wina leży po poprzednim użytkowniku konsoli który nie zablokował konsoli po wymianie flashu.?????????????

To mój pierwszy post ale bardzo ważny i rzadko spotykany. Pomocy........................

2. Lotnik421 Xbox One

3. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    Następnym razem jak czegoś nie umiesz to nie rób porostu.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No przewaliłeś:p

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    A mówiłem Ci żeby nie wiercić :) .....miałeś rezystor podczas drillu na wiertle? Teraz nie jest istotne czy to ktoś przed tobą zrobił błąd czy nie, dostałeś sprawną konsolę i taką należało by oddać. Jak masz dummy ze slimkey to kup nowy napęd i podmień.

Wczytywanie...

Poleć forum