1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Notebook FC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pilot555, Marzec 27, 2014.

1. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Czy można w Notebook FC sformatować dysk bo strasznie mi zamula mam oryginalnego windowsa 7 zainstalowanego ale chciałbym pirata zainstalować bo niestety nie posiadam oryginalnego windowsa i czy to się wiąże z jakimiś konsekwencjami instalowałem pirackie na komputerach ale nie wiem jak będzie na Notebookach.Dysk podzielony na trzy partycje,strasznie się zamula kiedy go włączam i wyłączam.Czekam na wasze zdanie.
    Druga sprawa chodzi o przycisk "A" nie mam go czy można go dokupić w sklepie internetowym bądź komputerowym specjalnie muszę podpinać klawiaturę żeby nacisnąć przycisk "A".
    Pozdrawiam Janek.
    Notebook FC:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jest forum odnośnie Xbox'a, nie komputerów...

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Talibrr

Info 1. Gdy nie wiesz co napisać, nie jesteś wstanie wprowadzić nic sensownego do rozmowy - nic nie pisz. Każdy bezsensowny post będzie natychmiast kasowany.

Sprawdź czy masz ukrytą partycje z recovery, jeśli masz płytkę z Windowsem kopie a masz swój klucz to śmiało instaluj nic nie ma różnicy z jakiego nośnika jedynie wersja musi ( lub niekoniecznie ) się zgadzać czyli 32/64bit home, premium itp, co do klawiatury to musisz wymienić całą jeśli guzik fizycznie nie działa ( co innego jak odpadł np to możesz spróbować dopasować )

Wczytywanie...

Poleć forum