1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa Aktualizacja ( dashboard ) ..help

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maya, Listopad 24, 2009.

1. maya

maya Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Panowie pozwoliłem sobie założyć nowy temat związany z wątkiem, który już próbowałem wyjaśnić ale jakoś został on przykryty moimi pytaniami o zbanowany dysk więc otwieram nowy, ważny temat...

Niedawno kupiłem PES 2010 i po włożeniu do konsoli ściągęło mi nową aktualizację na dysk. Wszystkie te avatary itd..Jej charakterystycznym elementem było to, że miałem jak gdyby dwa poziomy okienek ..dolne i górne. Był też filmik ..New Exbox Expirience ...i mozna go było odtworzyć w każdej chwili ...i takie tam .

Po historii ze zbanowaniem mojego dysku ( pożyczyłem dysk koledze który miał zbanowaną konsole ) nie wiedząc jeszcze co się stało z profilami zacząłem grzebać w menu i znalazłem jakąś informację , nie pamiętam jaką!, na któą odpowiedziałem NIE sądząc że może to pomoże odzyskać profil;)

I efekt jest taki, ze zniknął mi dolny poziom okienek..Nie ma filmu NXE i takie tam :)

Nie umiałem już do tego wrócić..Potem sformatowałem dysk tak czy inaczej i ściągnąłem nowy dashboard ze strony. Wgrał się, ale tam mimo, że są avatary nie ma tego filmiku i nie ma deóch poziomów okienek, co każe mi ciągle o tym myśleć..

Mam nadzieję, że ktoś wie o co mi chodzi ..i będzie umiał pomóc

2. Lotnik421 Xbox One

3. AOK#MazuR

AOK#MazuR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z nienacka .
    Raczej już nie odzyskasz profilu. :(

4. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    On nie chce odzyskać profilu tylko kanał powitalny.

kanał powitalny włączysz w ustawieniach konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum