Nowa aktualizacja prosze o pomoc

damiano193

Banned
Użytkownik
Siemano,czytalm na forum ze ta nowa aktualizacja nie pokazuje sie wcale do zaktualizowania.Mam ix 1.4 i zawsze przy nowych grac h nie dalo sie zaktuailzowac z plyty,wiec podlaczalem do neta
a teraz jak to nie bedzie sie chcialo zaktualizowac to nie zagram w L4D2 ??
bo ona ma kolejna nowa aktualizacje ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie aktualizuje się bo grasz z pirata przerobionego na niższy wave. Wystarczy z obrazu którego nagrywasz gre wyciągnąć aktualizacje nagrać na płytę dvd i wsadzić do konsoli
 

damiano193

Banned
Użytkownik
ale zawsze jak mi sie nie chcialo to podlaczalem do interneru i mi sie aktualizowało (ostatnio przy tekkenie 6)
a teraz jak w internecie sie nie pokazuje to sie balem ze nie pogram w l4d
ale usune ten folder i zobaczymy.
a czym to zrobic ?jakim programem usunac systemupdate ?

prosze powiedzcie czym moge usunac ten folder z plyty
probowalem ultra iso,ale jak skakuje i pyta mnie czy ma zachowac zmiany i dam że tak,to dalej jest ten folder na plycie :((
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Nie usuwasz tego tylko zgrywasz na plyte dvd :) Tzn skopiuj se na dysk pozniej na dvd (ten folder z aktualizacja) i po problemie.
 

damiano193

Banned
Użytkownik
ale mi sie nie chce aktualizoawc z plyty nic ;/
nawet ta aktualka co nagram z oficjalnej strony ms'a,
czyli nie pomoze mi podlaczenie konsoli do internetu ? czy wykona mi sie potrzebna aktualizacja ?
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam taki problem. Zacząłem grac sobie w Assassin Creed 2, i pomyślałem ze może zrobię update tym patchem od left 4 dead 2. Zrobilem wszystko jak trzeba najpierw próbowałem z pena a pozniej z płyty a Xbox nie wykrywał update, nie moge podłączyć jej do neta bo mam bana , proszę o pomoc.
 

Floras

Użytkownik
Użytkownik
chodzi Wam o tom aktualizacje z facebookiem, zune, twietterem itp? Wy to macie tylko ze podczas polaczenia z live te opcje sie odblokowuja, takto nie bylo 17 zadnej aktualizacji.
 

damiano193

Banned
Użytkownik
no tak ale podobno na plycie z l4d2 jest nowa aktualizacja,ktorej nie moge odpalic z plyty,wiec jesli w internecie sie nie odpala zadna aktualizacja to jak mam to zaktualizowac zeby dzialala mi ta gra
 

Floras

Użytkownik
Użytkownik
masz juz w xboxie ta ostatnia aktualizacje? ta przed banami co byla? To jest ostatnia aktulizacja ktora sie sciagała z internetu. I ta ma l4d2 jezeli juz ja masz to wiadome ze Ci sie nie zainstaluje.
 

damiano193

Banned
Użytkownik
no ostatnią mam aktualizacje ktora robiłem aby poszedł tekken 6
więc to jest chyba najnowsza,a gry jeszcze nie nagrywałem ponieważ myslalem ze mozna to wyrzucic z obrazu.CODMW2 wlaczal sie bez aktualizacji czyli powinna być najnowsza
Więc sprawdze i powiem jak się ma sprawa
Dzieki za pomoc
 

Do góry Bottom