1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa Aktualizacja Xbox live na przerobionej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spokowirus, Styczeń 19, 2011.

1. spokowirus

spokowirus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam gram na live na przerobionej konsoli i dzisiaj wyskoczyła nowa aktualizacja oczywiście jeżeli jej nie zainstaluje to sobie na live nie pogram

Moje pytanie: Czy mogę ja zainstalować i nie stracę przywileju w odpalania nieoryginalnych gier na konsoli.?? Bo nie dawno jak wyszły nowe zabezpieczenia gier też nie świadomie zaktualizowałem konsole i okazało się że muszę czekać na LT + i ponownie ją przerabiać nie chce popełnić tego błędu ponownie. Dlatego chce mieć pewność że aktualizacja nie zmieni nic specjalnego i dalej będę mógł grać na przerobionych grach

2. Lotnik421 Xbox One

3. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Na forum jest juz temat. Narazie radził bym nie aktualizowac bo nie ktorym black ops juz nie działa.

4. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  5. lukcie4740

lukcie4740 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja zaaktualizowalem i ****, na lt+. zwiesza mi sie xbox gry nie dzialaja :F. daj link do tego tematu.

6. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
Wczytywanie...

Poleć forum