1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa aktulalizacja UWAGA!!!!! uszkodzona konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zdechly88, Czerwiec 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. zdechly88

zdechly88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam xboxa 360 PREMIUM gram od czasu do czasu wczoraj podłączyłem sobie pod neta zęby sprawdzić czy są nowe fajne dema gier i wyskoczyła mi aktualizacja nie wiele się zastanawiając potwierdziłem aktualizacje .Wszystko ładnie pięknie ale co z tego jak moja konsola nie czyta żadnych płyt .Po szperałem trochę w necie i znalazłem ze najnowszy oprogramowanie do naszych konsol może je szkodzi (ale te starsze modele tylko )i znalazłem jeszcze jedna ciekawa rzecz ze firma Microsoft może wymienić ta konsole.I teraz pytanie brzmi jak to zrobić napisać e-mail czy dzwonić(do USA) czy w Polsce tez jest pomoc techniczna ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukidambix

lukidambix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    niestety, przerobke masz skasowaną, bo nowa aktualizacja usuwa przeróbke...

4. psp5196

psp5196 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lutry
    Niestety nie wymieniają konsol. Gdzieś było to na forum. Wymieniali tylko dla tych osób co testowali - tak mi się zdaje.

5. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Piszesz że nie czyta żadnych płyt.
    Czyli " żadnych " czy tzw. kopii .

jak masz gwarancje to zasady gwarancji.

6. oNe

oNe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nowa aktualizacja (13146) usuwa ci flasha. Musisz czekać na nową wersję LT

7. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Właśnie.
    A potem bieg do internetu, rejestracja po forach gdzie się da i prośby o ratunek. Za ignorancję trzeba płacić kolego. Ciesz się że skończyło się tylko usunięciem flasha, który można wgrać ponownie. Może teraz będziesz bardziej przezorniejszy i będziesz na bieżąco w tej tematyce. Ja jestem ciekaw ilu jeszcze takich ignorantów przyleci z płaczem i wołaniem o ratunek

8. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Święte słowa, co tydzien powstaje srednio 10 tematow o tym samym, niech sie w koncu ludzie nauczą uzywac wyszukiwarki i szarych komórek.Nie robiąc OT (chociaz i tak zaraz temat wyladuje w koszu) powiem ci ze jedyne wyjscie to czekac na nowy FW albo zakup paru oryginalow i grac teraz.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czytając pierwszy post zastanawiam się skąd ty takie informacje wziąłeś? Bo niezłe bajki :)
    Rozwala mnie fakt, że piszesz poszperałeś trochę. Jak tutaj na forum masz chyba XX tematów na temat nowego dasha (nie wiem dokładnie ile ale za pewnie dużo). Więc nigdzie nie trzeba szperać tylko tutaj przejrzeć działy i już ma się mniej więcej info na ten temat.

Chris von D no wiesz nie każdy siedzi w tym temacie więc to akurat trzeba wybaczyć :D. Tylko wiesz przypadek tutaj : Dołączył
    Dec 2008
    więc nie jest tu od dziś :). Więc mógł sobie przejrzeć tematy.
    A z drugiej strony medalu jestem ciekaw czy znalazł się ktoś taki który nie wiedział o co chodził i dzwonił do M$ w tej sprawie :D (pewnie wyłachali by go..).

W ostateczności jak teraz masz nowego dasha i brandowane(w przenośni) FW to możesz przeflashować go na LT+1.1 i czekać na nowesze LT. Co umożliwi ci na dzień dzisiejszy granie w kopie ale bez ap2.5.

Co do twych wątpliwości/pytań zdechly88już chyba zostały rozwiane.

10. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Moda na sukces odc. 123456789...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.