1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa cena Xboksa 360 w wersji Elite - kolejne plotki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Sierpień 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pojawiły się kolejne wskazówki zwiastujące rychłą zapowiedź oficjalnej obniżki ceny konsoli Xbox 360 w wersji Elite. Po zdjęciach zmienionego opakowania z edycją Arcade przyszła pora na fotki nowego katalogu z produktami amerykańskiej sieci handlowej Meijer. Dotarli do niej dziennikarze serwisu Kotaku.

Produkty z cenami pochodzącymi z gazetki wejdą do sprzedaży od 30 sierpnia. Wtedy też, jeśli tylko informacje nie okażą się fałszywe, kwota którą będą musieli wydać na Xboksa 360 w wersji Elite mieszkańcy Stanów Zjednoczonych powinna zostać obniżona do poziomu 299,99 dolarów (czyli około 890 złotych). Z gazetki nie wynika niestety, czy ze sklepowych półek znikną zupełne edycje Pro kosztujące aktualnie owe 300 dolarów bez jednego centa. Takową możliwość sugerowało wspomniane już wyżej, nowe opakowanie wersji Arcade. Przypominamy, że najważniejszym elementem zestawu Elite jest zainstalowany w konsoli 120GB dysk twardy.

Według plotek oficjalne potwierdzenie nowej ceny Xboksa 360 w wersji Elite powinno nastąpić w trakcie kolońskich targów GamesCom. Odbędą się one w dniach 19-23 sierpnia. Oznaczałoby to, że podobny ruch Microsoft zastosuje również w Europie.
    Nowa cena Xboksa 360 w wersji Elite - kolejne plotki | Wiadomoœć 2009-08-12 18:40:18 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. matexo

matexo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nosz kurde niecałe 2 miesiące temu kupiłem premiuma a oni mi tu chcą obniżki robią. Dlaczego nie mogli tego zrobić wcześniej tylko dopiero jak kupiłem

4. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To napisz skargę

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Mhy dobrze że obniżają cenny , xbox będzie dostępny dla szerszej liczby odbiorców :D

6. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Panowie, Panowie. Fajnie, że u nich nie całe 900zł, ale weźmy teraz pod uwagę różnicę ceny jakiegokolwiek przedmiotu w USA a Polsce więc jeśli u nich 900zł to pewnie u nas więcej i to pewnie sporo. Się zobaczy, ale póki co podchodzę do tego bardzo sceptycznie.
    Jak elite w mm kosztuje 1400zł to ile będzie kosztować po obniżkach? 1200zł? Na allegro pewnie trochę mniej, ale to i tak nie jest żadna super obniżka a wątpię żeby były u nas po 900zł. Obym się mylił.

7. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szkoda, że dopiero teraz, bo 1,5 temu kupiłem Elitke :).

8. bit4you

bit4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nidzica
    oni maja taki przelicznik w stanach 299$ w europie 299e

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja też kupiłem nie dawno premium (koniec marca) ;p Co prawda bardziej mi się podoba biała obudowa, ale dyskiem bym nie pogardził :)

10. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Cena bardzo fajna ale dalej wolałbym żeby zlikwidowali arcade'a a w jego miejsce premium 60gb.

11. kixx

kixx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serwis kotaku skontaktował się z MS w celu oficjalnego potwierdzenie i dostał następującą odpowiedź: "Microsoft does not comment on rumors or speculation." czyli standardowo nie zaprzeczyli, ale też nie potwierdzili, więc coś jest na rzeczy ;)

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    z tym to byłoby dobre - premium w cenie arcade;d a elite niech zostanie jak jest w końcu to elita hehe

13. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czarna sobie kupie, chcialem kupic Elite ale czarna, teraz bede mial okazje ;), nowka czarna na jasperze ;Dhehe.

14. tkh

tkh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli poczekam sobie do wrzesnia, bo nawet jak nie obniza AŻ tak mocno elite to cena premium spadnie.. a mi by wystarczyło 60 gb ;]

15. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do pomysłu wywalenia z produkcji arcade- w to wątpię i jestem temu przeciwny. Dlaczego? Sam nie mam dysku, nie korzystam i nie potrzebuję do niczego. Gier nie zgrywam na HDD i w żaden sposób mi to nie przeszkadza. Nie ściągam również niczego i na multi żadko gram. Memora 256MB spokojnie mi wystarcza. Uważam, że Microsoft na pewno przez jeszcze dłuższy czas będzie dawał wybór konsoli z HDD lub bez obcinając go właśnie o tego premiuma. Za jakiś czas jak wyjdzie z mody chociaż w większym stopniu granie na płytach to dopiero każda konsola może być sprzedawana z dyskiem, ale nie teraz.

16. dyrtek

dyrtek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja myślę że ceny konsol spadną nawet nie z powodu obniżek w stanach, ale przez umacnianie się złotego. Wystarczy spojrzeć na ceneo, arcade kosztują 20-30 zł taniej niż jeszcze miesiąc temu.

17. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    A ja wam powiem tyle Arcade i Elite różnią się tylko wyglądem no i dodatkami do elite :) jak sama nazwa wskazuje Elite jest konsolą Elitarną dla kogoś z grubszym portfelem :D a Arcade dla tego kto chce pograć nie wydając przy tym majątku ;D zresztą dysk zawsze można dokupić :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum