Nowa fala banów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
ale macie grzałeczkę z tymi dyskami hehehe, jeżeli to prawda to współczuję
 

ZawodowzSnajper

Użytkownik
Użytkownik
Też tak myślę :D. M$ się porządnie wkurzył, ale hakerzy też ;) W końcu zacznie sie burza mózgów i ktoś wpadnie na to jak zrobić unban konsoli i dysku :D
 

tomson93

Użytkownik
Użytkownik
No mi wczoraj też sie zaktualizowała . A da sie sprawdzić z poziomu komputera czy ban jest ? Wie ktoś kiedy ta fala może skończyć ?
 

kamilekszymon

Świeżak
Świeżak
ojojoj oj te banany te banany ile to ludzia napsuja moim zdaniem banajua tylko naprawde nie ostroznych takich co graja kupe czasu przed premiera bo wedlug nas kazdy z nas jest potecjalnym nabywcom jak nie gier to chod=ciaz jakiegos dodatku a to dla nich zysk tak mysle ale czy moje myslenie nie zawiedzie nie wiem
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli normalnie Live ci działa to nie masz bana :D
 

skwaraq20

Użytkownik
Użytkownik
Ogarnijcie się niech napiszę ktoś wtedy jak dostanie bana a nie się ***** boicie jak szmaty.
 

Jar

Użytkownik
Użytkownik
Ogarnijcie się niech napiszę ktoś wtedy jak dostanie bana a nie się ***** boicie jak szmaty.

Piwo dla tego pana.


Osobiście doskonale zdaję sobie sprawę z ryzyka jakie niesie ze sobą przeróbka konsoli i kompletnie nie rozumiem ludzi aktualnie *******ch w gacie-wiedzieliście w co się pakujecie więc wtf?

M$ nie jest jakiś specjalnie omnipotencjalny-tak długo jak nie grasz na zrytych kopiach ani x czasu przed premierą jesteś bezpieczny-jak tak ciągne już sporo i ani się bana nie boję ani go nie dostałem ; O Chill out dudes.
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
narazie spokój podłączyłem cisza spokój Pro 2010 idzie
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Ale grzejecie z tymi banami... ja tam mam to gdzieś, będzie to będzie :)
 

blake

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam pyt z innej beczki czy mogą zbanować ludzi którzy nie mają nawet konta na live tylko co jakiś czas się łączą żeby pobrać aktualizacje (czyt. dzisiaj :D)?
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
Na dokładkę moge dołożyć iz prócz banowań przez siec bardzo dużó konsol wraca zbanowanych z serwisu MS- na ta chwile 2/3 konsol. Wszystko trwa od ponad tygodnia:/ , MS chyba chce byśmy poszli kupić SONY :p
Masz na to jakiś wiarygodny dowód czy mamy uwierzyć Ci na słowo? :ban
 

skwaraq20

Użytkownik
Użytkownik
No i patrz dalej piszą:/

Mozesz dostac bana
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
a czemu nie? poza tym... można się do live bez konta podłączyć?
 
S

sebool12

Guest
Nie da się ;]
A tak poza tym to proponuje moderatorowi, aby dal info, żeby pisali tutaj tylko ci co mają jakieś spr info na temat fali banów (np kto i kiedy dostał bana, gdzie był zarejestrowany, czy grał na spr kopiach i czy przed premierą), bo zrobił się tu tak syf, że żal ;/
 

blake

Użytkownik
Użytkownik
to jakim sposobem pobrałem aktualizacje nie posiadając konta online?
 

WiLkU

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nawet na forum nie napisał , ze dostał bana , a tu panika jakby miała być jutro apokalipsa.Ludzie weźcie się ogarnijcie i nie piszcie bezsensownych postów .
 

Feniks_pn

Użytkownik
Użytkownik
A Ty wilku co taki kozak jesteś? Teraz masz wy..ane, ale jak Cie zbanują i będziesz miał dysk do wyrzucenia (co za tym idzie konsolę z grubsza bezużyteczną) to będziesz dopiero piszczał.
 

blake

Użytkownik
Użytkownik
aktualizacje pobrałem bo potrzebna była do nowego gta ;D
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
Ja robie tak.

Jak gram na livie nie mam wykupionego zawsze może raz na 3 miesiące. I jak mi sie kończy to odpinam kabel od konsoli i ogólnie od sweecha (czy jak to sie pisz) bo ja mam doprowadzony jeden kabel od neta do pokoju więc zamontowałem sobie coś takiego jak rozdzielacz inaczej sweetch. I ja na livie gram może z PES 08 , COD 4 i może COD5 i jakoś ana nie dostałem i na to sie nie zanosi , a skąd wy wogóle wiecie że idzie wala banów ?

PS: Ogarnijcie sie ludzie i nie grajcie przed premierą gry , gdzieś czytałem że koleś gram porze 3 przed premiorą i jeszcze na livie. Ludzie pomyślcie troche zanim coś zrobicie.
 

Feniks_pn

Użytkownik
Użytkownik
aktualizacje pobrałem bo potrzebna była do nowego gta ;D
Jak aktualizacja potrzebna była do gry w grę? Tego nie rozumiem. Jak ktoś nie ma internetu to sobie zwyczajnie nie pogra ? Mi o żadnych wymaganych aktualizacjach nie wywalało a nie mam dashbordu ze skycośtam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom