1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Nowa" FIFA 14 (PC)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DaJkamieniA, Maj 11, 2014.

1. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Witam! Mam do sprzedania prawie nową oryginalną FIFA 14 na PC. Sprzedaję bo u mnie ścina. Prawie nowa ponieważ wykorzystałem kod produktu na origin i do FIFA 14 dodaje to konto bo inaczej nie pogracie. Płyta jest w stanie idealnym (raz włożona do napędu przy instalacji). Gra została dodana do origin 7 marca 2014 roku a zakupiona była 2 marca 2014 roku. Na origin pisze że przegrane 3h ale większość czasu próbowałem zoptymalizować grę żeby dało się grać.
    70zł + KW - pudełko (z płytą) + konto origin
    55zł - konto origin

http://olx.pl/oferta/fifa-14-pc-gwarancja-nowa-2h-grane-9marca-dodane-foto-okazja-CID99-ID5dUbD.html

A. Na koncie jest jeszcze dead space tylko trzeba pobrać ale jest za free (była jakaś promocja że za free).

Wczytywanie...

Poleć forum