Nowa FIFA pozbawiona gry przez LAN - "bo piractwo..."

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Walka z piractwem znów zbiera żniwo - tym razem w jej imieniu odebrano graczom kolejny atut gry.

Zdaniem Electronic Arts możliwość gry przez sieć lokalną na pirackich kopiach była olbrzymim magnesem dla graczy, którzy nie zamierzają kupić gry. Założę się jednak, że nie tylko dla nich - co wie każdy, kto kiedyś bawił się w szkolnej czy biurowej sieci. Jednak EA postawiło na radykalne rozwiązanie - w FIFIE 12 nie będzie gry przez LAN. Grać z kolegami będzie można po sieci, na nowej platformie EA, Origin, która ma konkurować ze Steamem. Tam trzeba będzie zarejestrować grę, co pozwoli sprawdzić jej oryginalność.

Zanim powiecie - a co nas to obchodzi, to na pecetach - spójrzcie szerzej - a co jeśli kiedyś EA stwierdzi, że coop przed telewizorem jest bez sensu, bo trzeba mieć tylko jedną kopię gry? Przykład absurdalny, ale nie da się ukryć, że kontrola nad naszymi grami jest nam powoli i na różnych płaszczyznach odbierana.

Więcej w wywiadzie z Ianem Jarvis z EA, nagranym w Warszawie przez ekipę eFIFA TV.


źródło : http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,9989670,Nowa_FIFA_pozbawiona_gry_przez_LA N____bo_piractwo____.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Zanim powiecie - a co nas to obchodzi, to na pecetach - spójrzcie szerzej - a co jeśli kiedyś EA stwierdzi, że coop przed telewizorem jest bez sensu, bo trzeba mieć tylko jedną kopię gry? Przykład absurdalny, ale nie da się ukryć, że kontrola nad naszymi grami jest nam powoli i na różnych płaszczyznach odbierana.
to raczej nam nie grozi... jeśli zrobili by co-op że trzeba mieć 2 kody na multi to już by sobie sami przesrali u graczy ;d
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie rozwiązanie nie zbyt dobrę.... ale z drugiej strony(jak dla mnie) niech starają się walczyć z Piratami w każdy możliwy sposób.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hehe najśmieszniejsze w tym jest to że i tak nigdy nie kupiłem Fify i raczej nie zamiarzem, ani nawet nie grałem na piracie po LAN'ie czy na "hamaku". Zawsze od znajomego pożyczam ;)
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
Wniosek jeden - po prostu ludzie będą grać we wcześniejsze ^^
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
wczesniejsze, gorsze, niedopracowane :) Nigdy nie kupiłem Fify i nie zamierzam. Lepiej kupic jakas dobrą gierke :)
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam i tak kupię ;]
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Niech jeszcze zablokują wejście do menu kodem...
 

Krawol

Banned
Użytkownik
eh i to jest przykład ej samej gry co roku :p piłkarze się przecież nie zmieniają wyglądem przez rok ;P
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ta takie głodne kawałki to sobie mogą strzelać już mogli powiedzieć że nie będzie bo im się robić nie chce.
 

KubexRIO

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak, te całe zabezpieczenia zostaną złamane prędzej czy później i będzie piracka wersja, która będzie obsługiwała MP. Takie jest moje zdanie, przykładowo GTA SA nie ma wbudowanego multi, a po sieci grać da się. Kwestia czasu...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
W FIFA 11 dali online pass, pewnie zobaczyli, że gracze teraz po lanie z tego powodu grają to zabrali taką opcję. Teraz tylko czekać, aż zamkną serwery 10.
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
xboxa sie tez to dotyczy ?
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
@up
Tak, opcja System Link i granie przez Xlinka.
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Posunięcie bardzo dobre, zwalczające piractwo :)

Ale jestem pewny, że jakiś haker siedzi już przed kompem i myśli czego by tutaj nie stworzyć, żeby obejść te zabezpieczenie :)

Wspomnicie moje słowa <lol>
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
nie bedzie trzeba wspominac bo to wiadome ;]
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
nie bedzie trzeba wspominac bo to wiadome ;]
No ale co wam szkodzi Panowie :) ? :)
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
nic :p

XBOX LIVE i koniec tematu :D
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Obejdą to,jak w przypadku MW2 na PC - alterIWnet, dedykowane serwery za darmo. Sam na tym gram, bo mam oryginała na Xboxa :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom