1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa gra autorów Bayonetty oceniona przez recenzentów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 22, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

The Legend of Korra pojawiło się już w sprzedaży na PS3, PS4, X360, XONE i PC. Z jakim sortem tytułu mamy to do czynienia? Rzućcie okiem na pierwsze recenzje oraz gameplay z najnowszego przedsięwzięcia autorów Bayonetty.

Niestety to raczej nie poziom, którego można by oczekiwać po Platinum Games. Jedną z najwyższych ocen grze wlepił Destructoid (7/10), który docenił system walki, ale za to skrytykował kiepski scenariusz i cut-scenki. Bardziej krytyczne okazało się IGN ("nie możemy zarekomendować tej gry nikomu”) i GameSpot (ocena 3/10), które jako wadę wymieniło praktycznie każdy aspekt rozgrywki.

Pierwsze recenzje The Legend of Korra:

• Destructoid 70/100
    • GameTrailers 65/100
    • EGM 65/100
    • IGN 42/100
    • GameSpot 30/100

Poniżej znajdziecie gameplay z finalnej wersji The Legend of Korra.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie wiem dlaczego.. ale mi się gierka podoba :) rozpiernicz na ekranie normalnie :). System walki wygląda ciekawie :) taka gierka bez zobowiązań :D

PS. Grafika mi się strasznie podoba :)

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dawno nie oglądałem takiej nędzy. Twórcy niech się lepiej wezmą za kolejną Bayonettę, ale tym razem niech wyjdzie na wszystkie platformy a nie tylko na Nintendo Wii U.

Wczytywanie...

Poleć forum