1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa gra twórców serii Call of Duty ze wsparciem z Hollywood

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Szpaner94, Lipiec 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Konflikt miedzy szefami Infinity Ward i Activision przechodzi powoli do historii. Panowie Jason West i Vince Zampella pracują wytrwale nad swoją futurystyczną strzelaniną i poszukują specjalistów mogących wzmocnić szeregi Respawn Entertainment. Tym razem do współpracy zaprosili artystę z Hollywood. Matt Codd, bo o nim mowa, był wcześniej zatrudniony przy takich produkcjach jak 12 Małp czy Faceci w Czerni.

Gry z serii Call of Duty już od dłuższego czasu zmierzały w kierunku interaktywnych dzieł, bardzo zbliżonych do filmowych produkcji. Zatem zatrudnienie na stanowisku dyrektora artystycznego osoby, która do tej pory zajmowała się wyłącznie pracami nad kinowymi tytułami, nie stanowi specjalnej niespodzianki.

Oczywiście nie oznacza to jeszcze, że najnowsza gra twórców CoD, będzie skazana na filmową prezentację akcji, ale jest to niewątpliwie pewne wskazanie na fakt, że West i Zampella nie odejdą specjalnie od opatentowanego przez nich pomysłu na sukces.

Przy okazji warto także rzucić okiem na stronę internetową Codda, ponieważ jest na niej sporo prac grafika, a z tych można wyczytać wiele na temat jego koncepcji artystycznej. Nie ma wątpliwości, że coś skusiło założycieli Respawn Entertainment do zatrudnienia tego akurat człowieka, a być może tym czymś jest jego wizja futurystycznych obiektów. Jeśli tak, to mamy już chyba pewien pogląd na temat wizji Westa i Zampelli.

Zatrudnienie grafika odpowiedzialnego za pracę przy filmach nie jest pierwszym krokiem dewelopera w stronę Hollywood. Jak wspominaliśmy wcześniej, do współpracy został także zaproszony inny artysta Ian McCaig, który współtworzył wizualną stronę Gwiezdnych Wojen.​

Źródło : Nowa gra twórców serii Call of Duty ze wsparciem z Hollywood | Wiadomość 2011-07-15 13:27:30 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego. Obaj panowie tworzyli wspaniałe gry, a bez nich CoD to po prostu gniot. Mam nadzieję, że w ich nowej produkcji stworzą 'nowe Call of Duty', nowe w znaczeniu te dobre, z dawnych lat :)

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Racja. Musi mieć 'to coś' co miało Call of Duty 4 i 'to coś' co nakłoni graczy do kupna Modern Warfare 3 i pobicia kolejnego rekordu sprzedaży ;)

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38

A podobno nie chcesz odgrzewanego kotleta .
    Ale pewnie Ci chodzi o to żeby przy nowym codzie opadała szczęka tak jak przy np.codzie1,codzie4.
    Ale wg.mnie dopóki nie wymienią (lub solidnie ulepszą) silnika to nie opadnie szczęka,silnik też ich ogranicza.

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    czy Ty wiesz o czym piszesz?
    po co mają nakłaniać graczy do kupna gry konkurencji? ;/

7. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Chodziło mu chyba o to, że muszą sobie wyrobić markę, żeby ludzie kupowali w ciemno, tak jak w przypadku MW3.

9. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Skolud chyba źle mnie zrozumiałeś :) chodzi mi o to, żeby Modern Warfare 3 miało "TO COŚ" co miało Call of Duty 4, które jest jednym z najlepszych FPS-ów i "TO COŚ" aby (MW3) nie było znów odgrzewanym kotletem, tylko zaskarbiło sobie serce wielu milionów graczy na świecie. Po prostu musi być BADASS

10. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    a no to rozumiem ;p troszkę niejasno to napisałeś więc nie tak zrozumiałem jak powinienem ;)

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego CoD: Halo Warfare

12. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mi tam obojętnie co z tego wyjdzie, Ci dwaj panowie zrobili najlepsze CoDy w historii - 2,4,6 :) Ja najbardziej lubię klimaty drugiej wojny światowej, ale strzelanką w kosmicznych klimatach też nie pogardzę, i kupie na pewno. Pod skrzydłami EA mają naprawdę ogromne możliwoście finansowe i techniczne, a byc może nawet ich najnowsze dzieło zostanie wyposażone we Frosbite 2?

13. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Z Frosbite 2 bardzo możliwe, co więcej, myślę, że panowie z DICE pomogą Respawnowi przy tworzeniu multiplayera (w końcu będą grubo po premierze BF3).
    Co do Codów, fakt, zrobili najlepsze części 2 i 4. MW2 było tylko DLC do poprzedniczki, tak jak teraz MW3.

Liczę, że ta gra wyniesie wszystkie najlepsze elementy starego, dobrego Call of Duty będąc jednocześnie zupełnie inną marką, która zmiażdży Activision i ich śmieszne gierki.

15. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Oj tam, nie skazuj MW3 na straty, wszystko okaże się po premierze ;) Co do pomocy DICE jest to niemal pewne - dla mnie bomba, połączenie świetnie - taktyczny DICE + arcadowy Respawn Enteriament = ?

16. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wiem, sorry, troche niejasno to wyjaśniłem :p
    Jestem baardzo ciekaw co z tego wyjdzie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum