Nowa gra twórców Syndicate to "Payday w kosmosie"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Czy ktokolwiek pamięta jeszcze o Storm? Projekt wcale nie umarł i cały czas znajduje się w produkcji. Jeśli lubicie gry z serii Payday, to tę grę też pochłoniecie jak szaleni.


Storm to prawdopodobnie najmniej narzucająca się gra w fazie produkcji. Firma Starbreeze zapowiedziała ją jakoś w styczniu ubiegłego roku i od tamtego czasu mamy do czynienia z istną zmową milczenia. W pewnej chwili już myślałem, że projekt jest w koszu, ale nastąpił przełom - twórcy przemówili.

W ostatnim raporcie dla inwestorów czytamy, że Storm to "Payday w kosmosie". Biorąc pod uwagę, że już wcześniej była mowa o kooperacyjnym FPS-ie, wszystko zaczyna powoli składać się w spójną całość. Tyle że wciąż nie wiem, co mam przez to rozumieć - będziemy rabować kosmiczne banki?

Storm będzie najprawdopodobniej tytułem z segmentu free-to-play. Ich darmowa propozycja Cold Mercury, nad którą pracowali już od pewnego czasu, stała się ostatecznie częścią Storm. Można się więc spodziewać, że akcja ich kolejnej gry rozegra się na najmniejszej i najbliższej Słońcu planecie Układu Słonecznego.

Czyli będzie gorąco. Naprawdę gorąco.​

 

Do góry Bottom