1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa gra z Człowiekiem-Pająkiem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Październik 15, 2011.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83

The Amazing Spider-Man

W ubiegłym tygodniu swoją premierę miało Spider-Man: Edge of Time, wygląda jednak na to, że już wkrótce doczekamy się kolejnej gry z „pajączkiem”. Na rozpoczynającym się w ten weekend w Nowym Jorku Comic-Conie zauważono plakat zdradzający istnienie The Amazing Spider-Man – produkcji bazującej na filmie o tym samym tytule.

Redakcja serwisu IGN opublikowała zdjęcie plakatu (widoczne nad newsem), który pojawił się na nowojorskim Comic-Conie. Ujawnia on istnienie The Amazing Spider-Man – egranizacji filmu o tym samym tytule, który w lipcu przyszłego roku trafi do kin. Za jej produkcję ma być odpowiedzialne studio Beenox, twórcy kilku ostatnich gier z Człowiekiem-Pająkiem.

Niestety nic więcej nie wiadomo o The Amazing Spider-Man. Najprawdopodobniej oficjalna zapowiedź pojawi się w ten weekend, gdy w pełni wystartuje w Nowym Jorku Comic-Con.

Zdecydowanie przydał by się dobry tytuł z jednym z moich ulubionych bohaterów z dzieciństwa:p
    Ciekawe co z tego wyjdzie.

http://www.cdaction.pl/news-22694/t...nowa-gra-z-czlowiekiem-pajakiem-w-drodze.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli to będzie coś na wzór tego Spajdera od Treyarch to bierę w ciemno ;)

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Szkoda mi Spider-Mana 'wirtualnego', bo ostatnie gry to... łagodnie mówiąc LIPA. Póki co muszę przyznać że plakat wygląda ok x)
    Spider-Man to świetny materiał na super grę, nie wiem jak można nie wykorzystać potencjały Człowieka-Pająka...

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Powiem tak- Jak ten spider man był by choć trochę podobny z klimatu i rozgrywki do Batman Arkham Asylum czy już Arkham City to bym się nie zastanawiał nad pre-orderem! Może kiedyś na prawdę zrobi ktoś dobrą gierkę o pajęczaku. Czekam!

6. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wyciekl trailer:

[video=youtube_share;Kp6IcaZbbnc]http://youtu.be/Kp6IcaZbbnc[/video]

7. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    no trailer niestety nie powala

8. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    eee to nie spajdermen na psxa że dawał radość ,,sikania,,pajęczyną;p co nowszy to gorszy;/ a o edge of time sie nie wypowiadam bo słabizna;/

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Rozmiar buta na trailerze ma chyba 49, w ogóle, to kto powiedział że gry ze spidermanem to muszą być sztampowe slashery ? To już nikt nie ma pomysłów na mechanikę w grach ze spidermanem? Niech zerżną z Batmana może im to lepiej wyjdzie, bo jak widać te slasherowe spidermany nie odnoszą sukcesu, pora na zmiany w mechanice a nie restart serii (w ogóle co to za restart ?! Był Spiderman 1, 2, 3 i już robią restart serii (The Amazing))

10. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie seria z udziałem pająka zawsze była tą słabszą pośród komiksów/filmów/gier. Czemu tak sądzę? Porównując ją do już wcześniej wspomnianego przez użytkowników Batmana, Spider-man to seria bez jakiejś dobrej fabuły, ze słabszymi postaciami (z filmów pamiętam tylko Goblina i Dr. Octopusa, z gier Rhino i chyba Venoma), a Batman to masa postaci z przeszłością, sam początek fabularny w Batmanie jest lepszy (to jak Bruce stał się Batmanem), a w Spider-Manie ugryzł go pająk i już, postanowił walczyć ze złem. Wracając do tematu samej gry - Shattered Dimensions był zwykłym przeciętniakiem, w Edge of Time nie grałem, bo sądząc po zapowiedziach to to samo co SD, a ten nowy, jeszcze na bazie filmu, prawdopodobnie okaże się grą poniżej przeciętnej. Ja rozumiem że ciężko było by zrobić grę w stylu Nietoperza ze Spider-Manem, ale mogli by chociaż mechanikę gry "skopiować", to już by to jakoś lepiej wyglądało.

11. FaAbZoR

FaAbZoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    nic ciekawego ... mogliby zrobić jakieś "triki" z siecią ;]

12. Dr R.I.P

Dr R.I.P Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prosze Cie bys nie gadal bzdur. Jak spider-man nie ma fabuly? Co to za bzdury o ugryzieniu przez pajka (podczas testow kriogenicznych) i o tym ze od razu zaczal walczyc ze zlem? Najpierw wykorzystywal moce dla wlasnych korzysci walczyl w zapasach. Po tym jak nie powstrzymal tam goscia ktory ukradl pieniadze wlascicielowi "lokalu" z walkami i ten sam gosciu zabil jego wujka Bena, zaczal starac sie isc przez zycie z mottem "Wielka sila to wielka odpowiedzialnosc". Brak jednostronnosci Cie osmiesza, napisz ze jestes fan boy'em i nie wiesz o czym sie mowisz, bo nie zglebiles tematu.

Tapnięte z HTC Desire Z

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Z trailera odnoszę wrażenie BLeee.. Bo wątpię by normalnie to lepiej wyglądało. A mam wielką nadzieję że powstania jakaś gra ze Spidkiem gdzie będzie fajny sandbox i ewolucje w powietrzu jakich jeszcze nie było. A z trailera wnioskuje, że wszystko co było w poprzednich Spiderman będzie i tu.

Jak na razie sceptycznie jestem nastawiony na tą grę.. Oby mnie powaliła swą cudownością ]=)

14. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Jak dla mnie najlepszą częścią był Spider-Man: The Movie, gra chyba z 2002 roku. Co nowsza to gorsza... Tam był przynajmniej pomysł na gre, i była ona dość długa.

15. adam DL

adam DL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grę o spider-man naprawdę ciężko jest zrobić ...

16. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dr R.I.P - nie mówię że SpiderMan nie ma fabuły, mówię że ma słabą (wg mnie). Poza tym, w filmie było że to SandMan zabił wujka Bena... Ja tylko wyraziłem swoją opinię nt. tej serii.
    Poza tym - część o ugryzieniu pająka podczas testów kriogenicznych sam dodałeś. Ja nic o tym nie pisałem. Fakt faktem - Batman podoba mi się o niebo lepiej niż gry ze SpiderManem, ale to nie oznacza że jestem fanboyem.

17. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    W trailerze ma fajny kostium, póki co to by było na tyle. Chociaż trailer źle nie wygląda wg mnie, ale i tak to tylko trailer. Grafika całkiem całkiem. Gdyby zrobili całkowicie 'filmową' grafikę (a' la S-M3), dodali ciekawą fabułę i co najważniejsze - poprawili kamerę (bo to chyba największa pięta achillesowa Spider-Manów wirtualnych) to myśle że już by to był jakiś sukces.

18. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekaw jestem ja kto wyjdzie w praniu

Wczytywanie...

Poleć forum