1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa gra z serii Batman Arkham prawdopodobnie jeszcze w tym roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez xBox.Rlz., Luty 19, 2013.

1. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wygląda na to, że jeszcze w tym roku w sklepach może zadebiutować kolejna część serii Batman Arkham. Potwierdził to jeden z przedstawicieli koncernu Time Warner na specjalnej konferencji poświęconej finansom firmy w czwartym kwartale fiskalnym 2012 roku.

Na konferencji poświęconej wynikom finansowym koncernu Time Warner w czwartym kwartale fiskalnym 2012 roku, po raz pierwszy potwierdzono, że jeszcze w tym roku na półki sklepowe trafi kolejna odsłona serii Batman Arkham. Informację tę przekazał John K. Martin, odpowiadający za administrację oraz finanse spółki, w trakcie rozmowy na temat jej planów i strategii na najbliższe 12 miesięcy. Wyraził przekonanie, że premiera nowego Batmana znacząco pomoże firmie zaliczyć 2013 rok do naprawdę udanych.
    Niestety, Martin nie podał żadnych konkretniejszych informacji na temat tajemniczego tytułu. Od dłuższego czasu w sieci krążą plotki o produkcji, ale do tej pory był to jedynie szum informacyjny bez większych konkretów. W styczniu informowaliśmy o rejestracji kilkunastu domen internetowych, między innymi, Batman Arkham Universe czy Batman Arkham Arises, które mogą, acz nie muszą być związane z nadchodzącą grą.

Na razie trudno powiedzieć kiedy producent zdecyduje się na oficjalną zapowiedź i pierwszą prezentację gry. Być może będzie miała ona miejsce podczas najbliższej konferencji GDC (Game Developers Conference), która odbędzie się w dniach 25-29 marca. Jeżeli nowy Batman Arkham rzeczywiście ukaże się w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy jego premiery najprawdopodobniej powinniśmy spodziewać się w najgorętszym przedświątecznym okresie, przypadającym na październik/listopad/grudzień lub w pierwszym kwartale 2014 roku.​

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74767

Nie wiem jak wy, ale mam nadzieję że to prawda i nie mogę się doczekać! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Oby, oby! Jakieś epickie zakończenie trylogii jak najbardziej :)

4. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Gdzieś czytałem, że podobno Rocksteady nie robi tej gry tylko jakieś inne studio :/ mam nadzieję, że to tylko plotka. Jeśli tylko utrzymają poziom Arkham City to już dla mnie jest to lepszy tytuł od choćby Gta V

2 użytkowników lubi ten post.
  5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Też to czytałem ale to niepotwierdzone informacje, także jeszcze nie ma co płakać. Oby tylko Rocksteady sie naprawde zajęło nowym Batmanem, bo to studio odwaliło kawał świetnej roboty przy Batmanie.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum