1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowa i stara konsola problem z kontami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michał55, Maj 5, 2016.

1. Michał55

Michał55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam następujący kłopot, niedawno zakupiłem używaną konsole XONE, był na niej jakiś profil poprzedniego właściciela którego nie ruszałem, założyłem nowy profil i zakupiłem 2 gierki w wersji elektronicznej w sklepie cdkeys. Stwierdziłem że jednak nie chce używanej konsoli i wczoraj zakupiłem nową konsolę i zalogowałem się niej na niej na ten mój profil ze starej, pobrało mi te 2 zakupione gierki, dodatkowo pobrałem 3 gierki z kodów które były przy konsoli na kinecta (zoo, sports i dance) i teraz chciałem włączyć ponownie starą konsolę aby usunąć mój profil i móc ją sprzedać "gołą", ale po włączeniu od razu zaczęło mi pobierać i instalować te nowe 3 gry z nowej konsoli, zatrzymałem tę instalację, usunąłem moje konto z tej starej konsoli, założyłem jakieś nowe fikcyjne i widzę że dalej te gry z mojego poprzedniego profilu są do pobrania razem z tymi trzema nowymi. Chcę sprzedać tę starą konsolę bez gier jak zrobić żeby nabywca nie mógł sobie pobierać moich gier, bo nie wiem czy teraz po usunięciu profilu jeżeli zakupię nowe gry na nowa konsolę to też na tej starej konsoli będzie je można pobierać? Jak to zablokować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1881
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A dawałeś na starej konsoli w ustawieniu swojego konta "to jest moja konsola domowa"? Jeśli tak to dodaj swoje konto jeszcze raz do tamtej konsoli, wejdź w ustawienia i to odznacz, bodajże Ustawienia -> Konto. A jak nie to zrób te ustawienie na nowej konsoli, bo konsola domowa na koncie może być tylko w jednym miejscu :)

4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dokładnie, masz domowa ustawioną.

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    789
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Wystarczy że ten profil jak kupiłeś konsole będzie ustawiony jako konto domowe i każdy nowy jaki zrobisz automatycznie ustawi się jako domowe. Na starej konsoli usuń wszystkie profile i ustawienia fabryczne. Następnie jakoś fikcyjny profil i ustaw go jako domowy (wtedy tamten się dezaktywuje) i konsola gotowa na handel

Wczytywanie...

Poleć forum