1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa infografika zdradza nieco o rozmachu Dzikiego Gonu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

CD Projekt RED podsycają apetyt graczy na te ostatnie dni przed premierą największej produkcji w historii naszego kraju poprzez infografikę, świeży screen oraz wspomnienie o Ciri w grze.

Level designer z CDP, Miles Tost, przyznał, że postać Ciri wymagała odpowiedniego wyważenia. Twórcy chcieli dać nam spędzić z nią jak najwięcej czasu, jednak nie za wiele, aby na nas nią nie znużyć. Finalny efekt poznamy, niestety, dopiero grając w Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Z infografiki, której możecie się przyjrzeć poniżej, dowiadujemy się, że przewidywany czas ukończenia głównego wątku to bite 50 godzin grania, natomiast wykonanie wszystkich zadań pobocznych to przynajmniej drugie tyle.

Twórcy przygotowali dla nas 36 wariantów zakończenia Dzikiego Gonu. Nie wiadomo jednak, czy są to zupełnie odmienne finały, a jeżeli nie, to na ile się od siebie różnią.

Obecność nagości w grze, jakżeby inaczej, wzbudziła kontrowersje, mimo to studio nie wprowadziło żadnych zmian w treści gry w tych zatroskanych regionach, tj. USA i Brazylii.

Po niepociętą wersję infografiki wystarczy kliknąć na obrazek poniżej, prezentujący zaledwie jej początek.

Komuś udało się zaklepać kolekcjonerkę Wiedźmin 3: Dziki Gon?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    To jest gra na którą warto wydać pieniądze, a nie gnioty, na które potrzeba max. 10h do ukończenia...

4. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    Ja mam kolekcjonerke lecz na pc :p ale i tak jeszcze dokupiłem wersje na xone :) ale bedzie granie !! :D

Quertin lubi to.
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    36 mozliwych zakonczen i ponad 4 dni grania non stop. Bedzie się działo !

6. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Graa pobrana juz od 2 tygodni juz nie moge sie doczekac !

7. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja również pobrałem grę i odliczam godziny do 19 Maja :D To nie jest zwykła gra... To jest Wiedźmin 3: Dziki Gon :D

8. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    nie podnieca mnie ta gra - gralem w 1,2 czesc na pc i zupełnie mi nie pasowala
    denerwowaly mnie drentwe dialogi - czy w zasadzie monologi pod koniec których trzeba było wybrać jedna jedynie sluszna opcje
    poziomem było to tak gdzies na poziomie dowcipow z familiady a pamietniak z wakacji Polsatu
    na chama gdzie się da wulgaryzmy które wcale nie budowaly klimatu i atmosferty gry
    plastikowa i koczowata nagość i sex taki aby podpasować 12latkowi
    zamknięty swiat taka przygodowa gdzie trzeba było isc od rozdzialu do rozdzialu i co pewien czas wstawka zrecznościowa
    kur... dla czego nie moglem być złym wieskiem i w du.. piec raowanei swiata ?
    w 3 nie widze niczego co by mnie zachecalo do zagrania, trochę lepsza grafika?
    no i ta masa kasy wydawana przez wydawcę przy promocji kolejnej części na ten szum medialny
    przykładami dobrych gier dla mnie seria mass effect (scenariusz dialogi, postacie, praca kamery) fallout (doroslosc gry rozwój postaci swoboda podejmowanai decyzji)

9. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    @up szanuje Twoje zdanie ale po 1 w W3 będzie otwarty świat, po 2 gra jest robiona z mysla o dorosłych wiec nie wiem skąd to oburzenie ze ma podpasować 12 latkowi. Według mojej osoby to jest najlepszy polski produkt jak na te czasy. Nie chce wychwalać gry ale jeszcze kolego nie grałeś a już oceniasz.

bld lubi to.
  10. kratylos

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    nie oceniam III bo nie gralem oceniam I, II
    zapowiedzi nie mowia mi o czyms nowym co zachecalo by mnie do kupna glownie poprawiona grafika i więcej questów?
    mi w wieskach brakowało dobrego scenarzysty - takich jak w me, denerwowala mnie niespojnosc swiata z jednej strony mamy swiat Sapkowskiego z jego fantasy a do tego jak pieść do nosa pasowaly teksty nawiazujace do sf, czy współczesnej pop kultury - genetyka, chemia itp. takie polaczenie było fajne w starych M&M ale tu gupio wyglada
    ogladalem obrazki z III i niby mamy sredniowiecze ale panienki sa ubrane w calkiem współczesna bieliznę stringi biustonosze itp
    może marudzę ale ja lubie c-rpg i lubei zanurzyć się w grze i dobrze stworzonym kompletnym swiecie
    fajnie ze gra powstala w pl ale patriotyzm nie powinnen mi przeslonic krytycznego spojrzenia na produkt

Qpencjusz lubi to.
  11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a czytales ksiazku Sapkowskiego ze wiesz jak powinien wygladac swiat Wiedzmina? bo to ze on jest osadzony w sredniowieczu to nic nie znaczy skoro autor uniwersum i swiata Wiedzmina sobie wymyslil w nim stringi i nawiazania do popkultury wiec argument mocno z d*** wyjety, a skoro lubisz c-rpg to sie nie dziwie ze Wiedzmin Ci sie nie podoba ale krytykowanie gry poprzez screeny...i skoro twiedzisz ze nic sie nie zmienilo oprocz grafiki, no gratuluje podejscia profesjonalnego do gry

12. kratylos

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    znam książki Sapkowskiego od jego debiutów w Fantastyce - dla mnie duża stratą dla gry brak współpracy autora przy grze - bo zatrudniani przez cd projekt scenarzyści przy Sapkowskim to grafomani...
    Nigdzie w książkach Sapkowskiego na np. modyfikacje genetyczne i stringi nie natrafiłem... w średniowieczu ludzie trochę inaczej patrzyli na świat można to było fajnie wykorzystać no ale cd projekt poszedł po najmniejsze linii oporu ...
    a tak jak pisałem jeszcze raz powiem oceniam trailery screeny i zapowiedzi nie gre...

Wczytywanie...

Poleć forum