1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa kierownica do Xboxa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Under555, Wrzesień 8, 2010.

1. Under555

Under555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć Wam, przeglądałem przed chwilą youtube i jakoś znalazłem coś co mnie zszkokowało - mianowicie kierownicę z drążkiem zmiany biegów i sprzęgłem.
    Coś tam Porsze Fanatec.
    YouTube - Microsoft Xbox 360 wheel with clutch pedal and gear shift lever
    YouTube - Forza 3 - Fanatec Porsche 911 Turbo S - "Yellowbird" Nurburgring lap
    YouTube - Forza Motorsports 3 Review with Fanatec 911 Turbo S sponsored by SimRaceWay.com
    Co to jest? Gdzie kruczek? Gdzie to kupić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    to jest kierownica z forzy, taka kosztuje z z siedzeniem ok. 1000zł

4. Under555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    >>>Fanatec.com
    Strona producenta. Mi się wydaje, że to jednak nie kierownica do Forzy. Na jednym z filmików widać Shifta, na Drugim Forze3 a na trzecim Dirta 2 - na YT takie filmy można znaleźć. Ku jasności - chodzi mi o kierownicę, pedały i dźwignię biegów - bez foteli etc.

No niestety... Cena... http://cgi.ebay.pl/Fanatec-Porsche-911-Turbo-Steering-Wheel-Pedals-/220626720958#ht_2036wt_909 ok.1500zł z przesyłką - słabo biorąc pod uwagę Logitechy G.. : Kurde, jednak nie lubiany przeze mnie PS3 +Gran Turismo + Logi G.. nie do przebicia przez Xboxa :/

5. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    tam nie ma żadnego dirta, shifta, tylko forza 3 i 1 kierownica jest z xboxa (chyba forza) 2 i 3 z porsche
    widać to jak byk, na 1 filmiku jak sie ładuje jest logo forzy 3 , na drugim pisze nawet w opisie forza 3, a na 3 w opisie też masz Forza Motorsports 3

6. Under555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kolego, nie przyjrzałeś się dobrze.
    1. Filmik to Forza - faktycznie, owszem - kiera MS ale zobacz, że gościu ma sprzęgło i go używa a na dodatek ma dźwignię biegów.
    2. Włączony Xbox, najpierw koleś gra w Forzę ale potem w Dirta
    3. To Forza 3.

7. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    bo to jest forza 3 a w forzy 3 jest sprzęgło itp. jak nie masz kierownicy to w tej grze da się tak zrobić że będzie sprzęgło i zmiana biegów na padzie (grałem tak i naprawdę ciężko).

8. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fanatec Gameshop
    FANATEC Porsche 911 Turbo S - XBOX360/PC/PS3 (1206400056) - Aukcje internetowe Allegro

Znam jedną osobę co ma tą kierownicę , jakbyś chciał ją kupić to może by Ci w tym pomogła , gdybyś kupował z tego 1 linku.

Wczytywanie...

Poleć forum