Nowa konsola a ban

slimocb

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Jutro będe miał nowego xboxa z przeróbka 1.1 dokładnie ta XBOX 360 ARCADE Jasper Flash LT 1.1 ! 100%OK OD SS (1298566644) - Aukcje internetowe Allegro . Czy opłaca mi sie ryzykować podłączać do Live czy jest duże prawdopodobieństwo że dostane bana?
 

tomigsm

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Nie podpinaj sie do XBL bo wciagniesz nowego dasha i jak wlaczysz fable 3 to oflaguje ci konsole i na 99% dostaniesz bana.Na dzien dzisiejszy nie podłaczaj sie do XBL nie aktualizuj dasha i graj w co chcesz jak wyjdzie LT+ zaktualizujesz firmware napedu i dopiero XBL.A co do bana jak masz przerobiona konsole zawsze mozesz dostac bana
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ryzyko bana istnieje zawsze, na chwile obecną ryzyko jest dość wysokie ponieważ w niedługim czasie ma nastąpić fala która pociągnie za sobą żniwa. Nie sądze jednak że zostaniesz tak od razu zbanowany :p Ew jeśli wgrasz nowego dasha pod kinecta + odpalisz gre z AP25, czyli każdą nową licząc od listopada zostaniesz automatycznie oflagowany i ze tak powiem bedziesz jednym z pierwszych do ostrzału. Czekamy na nowy FW LT + który uchroni nas przez flagą, i pozwoli spokojnie przetrwać... być może tylko 1 dzień dłużej, tego nikt nie wie. Ale ja śmigam na live nie gram w te nowe gry i póki co teoretycznie bana nie mam, ale co bedzie jutro? tego nie wiem :)
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Z banami nigdy nic nie wiadomo i to twoja decyzja. Ale radzę się wstrzymać.
 

arasnet

Użytkownik
Użytkownik
Jak się podłączysz do neta to pierwsze co cie przywita to nowy dashboard i albo go zainstalujesz albo się nie połączysz. Ja zrezygnowałem.
 

bil

Użytkownik
Użytkownik
ale zostaje jeszcze xling
 

Do góry Bottom