1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa konsola a istniejące konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Smookie, Listopad 1, 2011.

1. Smookie

Smookie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Siema. Niedawno kupiłem konsolę i czekając na kable oraz przeróbkę zacząłem się bawić kontem na xbox.com. Założyłem, zmieniłem tag gracza na taki który mi się podobał. Dzisiaj chciałem go zmienić, żeby założyć nowe konto wprost na konsoli i mieć miesiąc live za free. Niestety, wyskoczyła informacja że za 800ms points da się to zrobić. Czy jak zaloguję się na nowej konsoli tym kontem, to dostanę automatycznie miesiąc live za free, z racji nowej konsoli ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReloadZ

ReloadZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety , konto musi zostać zrobione z poziomu konsoli by dostać golda.

4. Smookie

Smookie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Dzięki za odp, do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum