Nowa konsola a Polski Live

Guccimane

Banned
witam mam 2pytania, kupiłem nowego xboxa slima i mam 1 pytanie czy jeżeli teraz nie zarejestruje się na xboxa live ale podepnę go do internetu to będzie pobierał aktualizacje do gier itp?
2 pytanie. Czy jeżeli się nie zarejestruje na Live a będę grał i powiedzmy wbiję na koncie które utworzyłem na xboxie 500g to czy jeżeli zarejestruje się jak wejdzie Polski Live to będę miał te 500g na koncie xbox Live?
 

EvilGearPL

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie. Bez XLive nie pobierzesz łatek itp.
2. To zależy czy będzie możliwość przeniesienia konta na Polskę. Jeśli nie to będziesz musiał założyć nowe i wtedy zaczynasz z 0G
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Ma być możliwość przeniesienia konta na nasz kraj.
 

KillerMiller

Świeżak
Świeżak
Czytałem, że prawdopodobnie nie będzie "migracji" kont. Ale użytkownik, który napisał nade mną ma większe doświadczenie, więc raczej jego zdanie jest zgodne z prawdą.
 

EvilGearPL

Użytkownik
Użytkownik
Migracja kont nie została oficjalnie potwierdzona.

Oto słowa Huberta Hatłas z oficjalnego forum xbox.

''Finalną datę startu usługi oraz cennik powinniśmy poznać przed końcem października. ''

Więc na 100% będzie wiadomo co i jak pod koniec miesiąca.
 

Guccimane

Banned
ok na pytanie 1 uzyskałem odpowiedź za co bardzo dziękuję, ale na 2 niestety nadal nie- chyba mnie nie zrozumieliście chodzi mi o to, że włączyłem po raz pierwszy xboxa i nazwałem swój profil konsoli np.Player1 i więcej nic nie robie tzn nie rejestruje sie na xbox live ale profil na konsoli mam utworzony już i sobie zaczynam grać na konsoli bez internetu i czy jeżeli powiedzmy uzbieram ileś tam g to czy jeżeli wejdzie Polski live i jak się na nim zarejestruje to te punkty g zostaną jeżeli wcześniej nigdy nie rejestrowałem się na livie?
 

Golonek18

Użytkownik
Użytkownik
Tak punkty i osiągnięcia zostaną normalnie na tym koncie ponieważ to będzie to samo konto tylko dołączysz do usługi xbox life. Pozdro
 

Do góry Bottom